Ketverios rungtynės, bet tik viena pergalė

krepsinis nkl e saulysVos tik pasidžiaugę „Šilutės“ krepšininkų pergalėmis, sirgaliai, kurie prognozavo pergalių lietų, buvo greitai nuleisti ant žemės –  pergalės baigėsi…

Mūsiškiai, sužaidę ketverias rungtynes, nugalėjo tik Vilniaus „Perlą – MRU“, o prieš Pakruojo „Merestą“, Jonavos „Triobet“ ir Molėtų „Ežerūną – Karį“ pralaimėjo.

Pakruojyje – sutriuškinti, namuose – laimėtojai

Lapkričio 16-ąją mūsiškiai žaidė Pakruojyje su „Meresta“, turnyrinėje lentelėje esančia antroje vietoje, tad lengvų rungtynių net neprognozuota. Šilutiškiai buvo sutriuškinti 94:62.

Rezultatyviausi „Šilutės“ žaidėjai: V.Pancerevas – 19 taškų, G.Pakalniškis – 11, A.Kaubrys – 10.

Kitą dieną „Šilutė“ namuose susitiko su „Perlo – MRU“ krepšininkais. Žaidimas buvo apylygis ir tikrai kvapą gniaužiantis. Džiugu, kad mūsiškiams pavyko įveikti varžovus 75:69.

Darius Brents pelnė 22 taškus, atkovojo 5 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Po 12 taškų pridėjo V.Pancerevas ir A.Kaubrys, 10 taškų – M.Kasiulevičius.

Savaitgalis – be laimėjimų
krepsinis nkl D Heiman
Lapkričio 23 d. šilutiškiai Jonavoje susitiko su „Triobet“. Du pirmi kėliniai buvo apylygiai – 16:12, 11:13. Trečias kėlinys sėkmingesnis mūsiškiams – 15:23, bet neperšokęs griovio nesakyk op… Jonaviečiai neužsibuvo atsiliekančiųjų vaidmenyje ir ketvirtame kėlinyje išlygino rezultatą 59:59. Deja, po pratęsimo mūsiškiams teko pripažinti pralaimėjimą 74:66.

Iš šilutiškių rezultatyviausias tądien buvo A.Kaubrys: 16 taškų, 12 atkovotų kamuolių. M.Kasiulevičius pelnė 13 taškų bei atkovojo 13 kamuolių. 12 taškų pelnė V.Pancerevas, 11 taškų komandai pridėjo bei 6 rezultatyvius perdavimus atliko naujasis Šilutės žaidėjas Dustin Heiman.

Sulaukę svečių iš Molėtų – „Ežerūno – Kario“ komandos, mūsiškiai neatsilaikė. Stebint savo sirgaliams „Šilutė“ varžovams nusileido 22 taškais – 59:81.

Rezultatyviausi žaidėjai tądien buvo E.Šaulys ir D.Heiman, pelnę po 13 taškų.

Tikėkimės, šie pralaimėjimai neišmuš mūsiškių iš vėžių ir ateinantį savaitgalį jie dar kartą įrodys, kad suklupę gali atsitiesti.
Artimiausios rungtynės vyks lapkričio 30 dieną Joniškyje prieš „Delikateso“ komandą. O gruodžio 1-ąją sulauksime svečių iš Mažeikių.

Dabar „Šilutė“ turnyrinėje lentelėje dalijasi 15-16 vietomis su Klaipėdos „Nafta Universitetu“.