Ketvirtą kartą iš eilės futbolo pirmenybėse išsaugotas čempionų vardas

sales futbolas_I_vieta_F2Baigėsi emocingosios Šilutės rajono mažojo futbolo (5×5) salės pirmenybės, kurios startavo dar pernai lapkričio 11 d. Pirmanybėse dalyvavo penkios komandos: šilutiškių „Svajonių komanda“, FK „Šilutė“ jaunių ekipa, „Pamarys“, „Šilutės vandenys“ bei į pirmenybės grįžęs Rusnės „Žvejas“.

Ketvirtą kartą iš eilės pirmenybių čempionais tapo Valdo Urbono vadovaujami „Šilutės vandenys“, nors ant kulnų lipo rusniškiai, kuriems atiteko sidabras. Treti liko „Pamario“ futbolininkai.

Visas pergales turėjo „Šilutės vandenys“

Pirmenybių naujovė – komandos žaidė du ratus. Anksčiau varžybos baigdavosi iki šv. Kalėdų, ir jos labiau primindavo kalėdinį turnyrą, šį kart viskas buvo kitaip. Pirmenybės buvo ilgesnės ir įdomesnės, komandos sužaidė po 8 rungtynes. Čempiono ir prizininkų titulus lėmė komandų surinkti taškai.

„Pamarys“ pirmose rungtynėse nesunkiai įveikė FK „Šilutė“ jaunius (8:1), nepasigailėjo ir „Svajonių komandos“ – ją įveikė rezultatu 14:4. Bet buvo ir komandų, kurios pamariškius pamokė, tai Rusnės „Žvejas“, kuris „Pamarį“ įveikė  4:5.
Gruodžio 14 d. rungtynėse „Žvejas“ šventė dar vieną pergalę prieš FK „Šilutė“ jaunius – 14:6, o kitą dieną nugalėjo ir „Svajonių komandą“ 8:5.

Geriausiai įvarčius į varžovų vartus sekėsi mušti „Šilutės vandenų“ žaidėjams.  Nesustabdomas komandos puolėjas Aivaras Thales vedė sparčiais žingsniais savo komandą į priekį. Vandens tiekėjai abu kartus lengvai įveikė jaunius – 18:3 ir 23:2, taip pat rezultatu 13:4 ir 9:6 nugalėjo „Svajonių komandą“, nugalėjo ir „Pamarį“ – 5:3, bei „Žvejus“ – 6:2. Po šešių rungtynių „Šilutės vandenys“ savo sąskaitoje turėjo visas pergales ir surinko 18 taškų.

Jiems į nugarą kvėpavo „Žvejas“, kuris turėjo 15 taškų. Rusnės komanda labai svarbiose rungtynėse du kartus šventė pergalę prieš „Pamarį“ – 5:4 ir 10:6, antrą kartą įveikė ir FK „Šilutė“ jaunius – 13:6.  O trečioje vietoje žengiantis „Pamarys“ po 6 rungtynių turėjo 3 pergales ir buvo patyręs 3 pralaimėjimus – 9 taškai.

Paskutiniai du turaisales futbolas_II_vieta_F13

Paskutiniai du turai vyko šiemet sausio 5 – 6 dienomis. „Pamario“ varžovai buvo „Svajonių komanda“ ir vienvaldis lyderis „Šilutės vandenys“.  „Pamarys“, norėdamas aplenkti lyderius turėjo laimėti abejas rungtynes, ir tai, jei „Žvejas“ paskutines dvejas rungtynes pralaimėtų „Šilutės vandenims“ ir „Svajonių komandai“. Tad šiokia tokia pirmenybių intriga išliko iki galo. Kuri komanda liks autsaideriu, paaiškėjo po „Svajonių komandos“ ir FK „Šilutė“ jaunių mačo – abejas rungtynes laimėjo „Svajonių komanda“ – 14:1 ir 11:8.  

Šilutės rajono salės futbolo pirmenybės finišavo sausio 6 d., nors čempionas paaiškėjo dar išvakarėse, kai „Šilutės vandenys“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Žveją“ – 3:2. O šeštadienį žaistos rungtynės tarp „Vandenų“ ir pamariškių buvo tik formalumas, jos nė vienai komandai nieko nebelėmė. „Šilutės vandenys“ jau buvo užsitikrinę čempiono titulą (21 taškas), o „Pamarys“ – bronzos medalius (15 tšk.). „Pamarys“ labiau geidė pergalės ir ją gavo – 13:6. „Šilutės vandenys“ paskutinėse rungtynėse patyrė pirmą pralaimėjimą. O sidabro medalius ir antrą pagal dydį taurę iškovojo M.Vismanto vadovaujamas „Žvejas“ (18 tšk.), šeštadienį įveikęs „Svajonių komandą“ – 14:13. „Svajokliai“ liko ketvirti (6 tšk.), penkti – „Šilutės“ jauniai (0 tšk.).

Geriausių komandų žaidėjų prizai įteikti: Arnui Činauskui („Šilutė“ jauniai), Ignui Pauliui („Svajonių komanda“), Augustui Šteiniui („Pamarys“), Viliui Giedraičiui („Žvejas“) ir Evaldui Užkuraičiui („Šilutės vandenys“). Pirmenybių įvarčių karaliais tapo Aivaras Thales („Šilutės vandenys“) ir Darius Paldauskas („Pamarys“), įmušę net po 29 įvarčius.

Komandos prizininkės buvo apdovanotos medaliais bei taurėmis, kurias įteikė ir sveikino VšĮ „Šilutės sportas“ futbolo vadybininkas Romualdas Taršauskas bei pirmenybių vyr. teisėjas Svajūnas Česnulis. Salės futbolo pirmenybes rėmė Lietuvos futbolo mėgėjų lyga (LFML), paskyrusi komandoms prizininkėms piniginius čekius (200, 150 ir 100 eurų) apsipirkti „Hummel“ firmos parduotuvėse.