Ketvirtfinalio kovos: aikštelėje kaip karo lauke

krepsinis STRAUPIS ANGLICKISNugalėjusi visus trukdžius ir patekusi į NKL čempionato ketvirtfinalio kovas, „Šilutė“ trečiadienį Mažeikiuose susitiko su reguliaraus sezono nugalėtojais „Mažeikių“ krepšininkais. Įtemptų rungtynių metu vienas iš mažeikiškių buvo diskvalifikuotas ir išprašytas iš aikštės.

Šis pirmasis komandų ketvirtfinalio susitikimas baigėsi mūsiškių nenaudai – 76:66.

Rungtynių pradžia rimta. Abi komandos buvo susikaupusios siekti vienintelio tikslo – pergalės. Visas 10 minučių komandos ėjo koja kojon ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 14:16 „Šilutės“ naudai.

Antrajame kėlinyje mūsiškiai buvo labai nerezultatyvūs: per 5 minutes sugebėjo įmesti vos 5 taškus, o tuo tarpu varžovai surinko 13. Bet galutinis dviejų kėlinių rezultatas – ne toks ir blogas: mažeikiškiai pirmavo 38:33.

Po ilgosios pertraukos „Šilutės“ vienas iš lyderių E.Šaulys ėmėsi iniciatyvos, ir komanda priartėjo prie varžovų 56:55 – vos vienu tašku tebepirmavo salės šeimininkai.

Paskutiniame kėlinyje netrūko emocijų. Žaidėjai stengėsi kaip įmanydami, bet iš to didelio noro net 2 minutes abi komandos nepelnė taškų.

Atmosfera aikštelėje vis kaito. Įpusėjus kėliniui Raimundas Petrauskas (Mažeikiai) prasižengė prieš „Šilutės“ puolėją Arną Kazlauską, o pastarasis po pražangos kliudė mažeikiškio smakrą alkūne.

R.Petrauskui buvo prakirstas smakras, ir jis, nieko nelaukdamas, šį incidentą norėjo išsiaiškinti „vyriškai“. Subėgę į aikštelę keli „Mažeikių“ atsarginio suolelio žaidėjai (to negalima daryti) bei treneris R.Petrauską nuramino.

Po šio „šou“ A.Kazlauskas nubaustas nesportine pražanga, o „Mažeikių“ kapitonas R.Petrauskas – diskvalifikacine pražanga.
Rungtynės tęsėsi toliau, bet kad ir kaip mūsiškiai stengėsi, pergalės pasiekti nepavyko, teko nusileisti varžovams net 10 taškų skirtumu – 76:66.

„Šilutei“ daugiausia taškų pelnė aukštaūgis Nerijus Anglickis – 14 (8 kartus atkovojo kamuolį), Arnas Kazlauskas 13 (7 atkovoti kamuoliai), Evaldas Šaulys (6 atkovoti kamuoliai) ir Edgaras Sosnovskis (10 atkovotų kamuolių) pridėjo po 12.

Tuo „Šilutės“ ir „Mažeikių“ kovos nesibaigė. Vakar vakare abi komandos dar kartą susitiko Šilutės krepšinio aikštelėje. Apie tai – kituose „Šilutės naujienų“ numeriuose.