Ketvirtokų šventė Traksėdžių pagrindinėje mokykloje

IMG 0595Traksėdžių pagrindinės mokyklos pradinukai ir penktokai jau baigė mokslo metus. Labiausiai to laukė ir jaudinosi ketvirtos klasės mokiniai. Laukė ne tiek dėl to, kad pagaliau prasideda vasaros atostogos – septyniolika ketvirtokų pagaliau baigė pradinės mokyklos programą ir gavo pirmuosius išsilavinimą liudijančius pažymėjimus.

Visą dieną skambėjo šokių muzika, skardeno skudučiai – vaikai, laukdami pažymėjimų įteikimo šventės, repetavo, ruošė koncertinę programą.IMG 0623

Į paskutinę pamoką susirinko ne tik visi mokiniai, bet ir tėvai, artimieji. Pamoką pradėjo ketvirtos klasės mokytoja ir auklėtoja Birutė Dženkaitienė, ketverius metus mokiusi šventės kaltininkus. Mokiniai iš pradžių žiūrėjo vaizdo filmus, sukurtus prieš ketverius metus tuo metu, kai jie buvo dar nedrąsūs pirmokėliai. Vėliau jų mokytoja pateikė prasmingų ir įsimintinų gimtosios kalbos, matematikos, kitų mokomųjų dalykų užduočių., apibendrino ir įvertino nuoširdžias savo ugdytinių pastangas, o klasėje kartu buvę tėvai stebėjo, kaip patys mokiniai vertina savo veiklą pamokoje, kokias teikia pastabas ir pasiūlymus.

Mokytoja kiekvienam savo mokiniui padovanojo po žinomo vaikų rašytojo Jeronimo Lauciaus knygelę.

Vėliau visi – ir vaikai, ir tėvai – persikėlė į sporto salę. Čia prasidėjo ketvirtokų koncertas. Mokiniai labai gražiai atliko keletą muzikos kūrinių skudučiais, visi kartu pašoko gražių šokių.

Pasibaigus koncertui, mokyklos direktorė Birutė Morkevičienė gražiai pasveikino mokinus ir jų tėvus, perskaitė įsakymą, kuriuo remiantis visiems ketvirtokams įteikiami pradinio išsilavinimo pažymėjimai, padėkos raštais buvo įvertintas kiekvieno mokinio indėlis į mokyklos, klasės veiklą. Savo šauniuosius vaikus pasveikino ir mokytojai bei visai mokyklai nuoširdžiai padėkojo ketvirtokų tėvai.

Pasibaigus šventei, jos dalyviai neskubėjo skirstytis: kartu su tėvais bendravo, vaišinosi arbata, saldumynais.