Kintiškiai ir vainutiškiai mokėsi kartu

kintu pirmoku pamokaPrieš 3 metus užsimezgusi Kintų pagrindinės mokyklos ir Vainuto gimnazijos pradinių klasių draugystė nenustoja plėtotis. Praėjusią savaitę Vainuto pirmokai sulaukė bendraamžių svečių iš Kintų.

Netradicinėje jungtinėje pamokoje, kurią vedė abiejų klasių mokytojos metodininkės Danguolė Jonelienė ir Vida Viršilienė, pirmokai vieni kitiems demonstravo iš anksto paruoštus namų darbus. Vainutiškiai vaidino ištrauką iš kūrinio „Bitė Maja“, o kintiškiai pradžiugino muzikiniu kūriniu.

Pamoką tęsė mįslių konkursas ir viktorina, mokiniai rungėsi sportinėse varžybose, aplankė atnaujintą Vainuto mokyklos biblioteką, kurioje stebėjosi knygų gausa, pavartė mažiausio ir didžiausio formato knygas.

Pamokos metu vaikai mokėsi mąstyti kūrybiškai, pritaikyti įgytas žinias praktinėje veikloje. Dienos pabaigoje visi pagamino bendrą draugystės medį ir išsirinko draugiškiausią mokinį, o draugystę vainikavo abejingų nepalikęs didžiulis tortas.

Sudalyvavę netradicinėje pamokoje pirmokai džiaugėsi patirtais įspūdžiais ir tikisi, kad tai – ne paskutinis abiejų mokyklų bendras projektas.

Raginame bendradarbiauti ir kitas rajono mokyklas, vesti bendras pamokas, nes šiais išmaniaisiais laikais mokiniai informaciją greičiau ir kokybiškiau įsisavina netradiciniais būdais.