Kintiškiai rinkosi eilėraščius apie Tėvynę

biblioteka kintu_eilesKintų bibliotekoje surengtos integruotos teatro ir lietuvių kalbos pamokos 5-10 klasių mokiniams, kurie rinkosi eilėraščius meninio skaitymo konkursui.

Šiais metais švenčiame Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, tad ir eilėraščius mokiniai rinkosi apie Tėvynę, Lietuvą, savo gimtąjį kraštą. Atradę sau tinkamą kūrinį jie tarėsi su mokytojomis Asta Neimantiene, Nijole Sodoniene, Vitalija Mišinskaite.

Patarimų ir pagalbos renkantis autorių ir eilėraštį mokiniai kreipėsi ir į bibliotekininkes. Daugelis išsirinko kraštiečio Algimanto Kiminiaus poezijos kūrinius, nes jiems rašytojo kūryba artima, suprantama. Poetas rašė apie Šilutės kraštą, Kintus, Ventę ir pamarį.

Sausio 18 dieną penktokai ir šeštokai rinkosi į Kintų biblioteką jau išmokę pasirinktus eilėraščius. Vyko lietuvių kalbos ir teatro pamoka „Meninis skaitymas“. Pamokos pradžioje mokytoja A.Neimantienė atliko mankštą su mokiniais, parodė specialius artikuliacinės mankštos pratimus.

Mokytoja V.Mišinskaitė, padrąsindama mokinius, pirmoji deklamavo savo kūrybos eiles. Tada ir vienas po kito mokiniai deklamavo išsirinktus eilėraščius. Visiems sekėsi puikiai, tad reikia tikėtis, kad jie gerai pasirodys ir meninio skaitymo konkurse.