Kintiškis G. Simutis ir D. Liutkus tapo nugalėtojais 2×10 estafetėje

Vilniuje vykusiame 100 km bėgime, be šio bėgimo dar vyko 50 km, 10 x10 km bėgimo estafetės bei 2 x10 km estafetė „Bėk su draugu“, kurios nugalėtojais tapo kintiškis Gediminas Simutis ir Dainius Liutkus - „OCR Baltic Warriors“ komandos nariai

Pirmąjį estafetinį bėgimą 2 x10 „Bėk su draugu“ laimėjo „OCR Baltic Warriors komandos“ nariai kintiškis G. Simutis (dešinįje) ir D. Liutkus.

G. Simučio kredo: „Pirmas mažas žingsnis yra didelio kelio pradžia“. Kintiškis šiuo metu gyvena Klaipėdoje ir dirba sporto klube šeimai „Apelsinas“ treneriu. Pateikiame jo pasakojimą apie bėgimą.

„Karštis buvo „visai ne vaikiškas“, o reikėjo bėgti ratais po 2 km. Pirmą kartą surengtame „Bėk su draugu“ estafetiniame 2 x10 bėgime nusprendėme, kad pirmas startuosiu aš. Nuo pat pradžių išsiveržiau į priekį ir didinau persvarą prieš antrąją komandą. Kas ratą vienas nepažįstamas bėgikas, stovintis šalia trasos pylė ant mūsų šaltą vandenį. Buvo labai laiku toks šaltas dušas, iškart maloniau buvo bėgti. Taip ratas po rato mūsų persvara galiausiai buvo jau 3 minutės. Jau neabejojau, jog komandos draugas Dainius perėmęs lazdelę ją tik padidins.

Laimėjome pirmą vietą, tačiau ne prizai ar ta pirma vieta žavi, o kelias iki varžybų, pasiruošimas, laukimas ir pačios varžybos! Ir svarbiausia – sutikti nauji žmonės, kuriuos po varžybų laikai draugais ir šeima, nes jie kartu išgyveno labai stiprias emocijas.

Dažnas dabar manęs klausia, o ką aš laimėjau? Atsakysiu vienareikšmiškai: žmones, kuriais pasitikiu, kurie man patinka, kurie palaiko, su kuriais ir per purvą ir per vandenį, ir per pievas bei nuvirtusius medžius! Džiaugiuosi visais mūsų komandos narių pasiekimais“.