Kintuose į jūrą palydėti „kapitonai“

kintai pramogaDešimtąjį kartą Kintuose surengtas suaugusiųjų ir jaunimo pramoginių šokių festivalis „Pramoga 2012“. Šią tradiciją puoselėja suaugusiųjų šokių grupė „Kintai“ ir jo vadovė Asta Gužauskienė.

Šiemet festivalyje dalyvavo ir Kintų moterų šokių grupė „Kanarėlės“, Kintų merginų grupė ir vietos vidurinės mokyklos šokių kolektyvo „Deima“ penkios grupės.

Festivalyje kasmet pasirodo kolektyvai ne tik iš Šilutės rajono, bet ir iš Klaipėdos apskrities. Gaila, kad šiemet žiūrovai negalėjo pasidžiaugti atvykusiais svečiais, nes Kintų kultūros salė renovuojama, tad renginys vyko nedidelėje Kintų vidurinės mokyklos – darželio salėje. Tačiau festivalio dvasia išlaikyta.

Kintų kultūros salė kadaise buvo restoranas, tad ir „Pramoga 2012“ vyksta tarsi restorane, kur žiūrovai stebi programą, sėdėdami prie staliukų, kur nuolat sukasi suaugusiųjų grupės šokėjos – „padavėjos“, atlikdamos teatralizuotą programą, kur šokių grupės „Kintai“ vyrai kasmet keičia įvaizdį – tampa tai lankytojais, tai motociklininkais, tai vairuotojais ir kt. Šiemet „padavėjos“ sulaukė savo „kapitonų“ ir netrukus juos vėl išlydėjo į tolimąjį plaukiojimą…