Klaipėdoje – dominavusios „Šilutės“ pergalė

Aštuntąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo „Šilutė“ (8-8). Kęstučio Mačijausko auklėtiniai išvykoje 75:54 (14:13, 24:13, 16:12, 21:16) sutriuškino Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (4-12) krepšininkus.

Žibėjusio D. Joneso sąskaitoje per 33 minutes įmesti 25 taškai. (Mato Baranausko nuotr.)

Mačą šilutiškiai perlaužė antrajame kėlinyje, kuomet vedami 7 taškus per trumpą atkarpą surinkusio Delante Joneso spurtavo 23:14 ir po Valdo Vasyliaus baudos metimo įgijo 12 taškų pranašumą (38:26). Po pertraukos svečiai išlaikė iniciatyvą, o D. Jonesas tritaškiu trečiojo kėlinio pabaigoje padidino persvarą iki 16 taškų (54:38).

Paskutinis mačo kėlinys tapo formalumu – K. Mačijausko kariauna padidino persvarą iki 21 taško (75:54) ir iškovojo lengvą pergalę.

Žibėjusio D. Joneso sąskaitoje per 33 minutes buvo 25 taškai (6/11 dvit., 3/6 trit., 4/6 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos, 2 blokai bei 26 naudingumo balai. Klaipėdos komandai Gediminas Leščiauskas per 32 minutes pelnė 18 taškų.

„Šilutė“: Delante Jonesas 25 (6/11 dvit., 3/6 trit., 8 atk. kam., 2 blok., 26 naud.), Rokas Mačiulis 16 (6/8 dvit., 8 atk. kam.), Mykolas Dieninis (3/7 dvit., 5 atk. kam.) ir Valdas Vasylius (1/7 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.) po 8, Linas Lekavičius 7.