Klientus pakvietė ne tik pabendrauti, bet ir kartu virti žuvienę

Daugiabučių namų administratorius „Mano Būstas Vakarai“ Rusnėje vykusiame Žuvienės virimo čempionate šiemet subūrė jungtinę komandą, kurią sudarė ne tik įmonės darbuotojai, bet ir klientai.

Kasmet sugeba nustebinti

„Stengiamės būti arti savo klientų ir spręsti ne tik daugiabučių namų problemas, tačiau ir burti gyventojų bendruomenę. Karantino laikotarpiu ypač trūko gyvo bendravimo, todėl kartu su klientais subūrėme komandą, kuri šiemet ir vėl tradiciškai varžėsi Žuvienės virimo čempionate“, – pasakoja „Mano Būstas Vakarai“ vadovas Marius Šiaulys.

Bendrovės klientas Sigitas Žilius šventėje jau ne sykį dalyvavo kaip žiūrovas, tačiau kartu su komanda varžėsi pirmąkart. „Patiko draugiška atmosfera, gera proga sutikti bendraminčių, pažįstamų. Komanda – jauni, darbštūs, energingi žmonės“, – sako S. Žilius, kuriam padėjo ir žmona – „palaikymo komanda“.

Šiemet „Mano Būstas Vakarai“ čempionate įrengė ir dideliems, ir mažiems atvirą zoną. Savo ambasadoje „Mano Būstas Vakarai“ komanda ne tik virė slaptais ingredientais pagardintą žuvienę ir žuvies sriubą, kurių išvirta net 60 litrų!

Paragauti gardžios žuvienės komanda kvietė prie staliukų specialiai įrengtoje draugų zonoje, o aktyvesniems pasiūlyta dalyvauti paplūdimio kamuolių turnyre. Neužmirštama atrakcija vaikams tapo virtualios realybės pramogos – proga pažaisti „apsiginklavus“ specialiais akiniais.

„Mano Būstas Vakarai“ yra ilgametis dalyvis, kuri kiekvienais metais sugeba nustebinti ir praturtinti šventę. Džiaugiuosi, kad šiemet komanda į savo zoną po ilgos pertraukos sugrąžino kalvį, kuris kaldino specialias šventės monetas. Atrodo neįtikėtina, bet atsirado numizmatų, kurie atsinešė anuomet, dar prieš penkerius metus, nukaldintų monetų“, – sako Žuvienės virimo čempionato sumanytojas ir organizatorius Marijus Budraitis.

Rekordinis susidomėjimas

M. Budraitis pabrėžia, kad „Mano Būstas Vakarai“ yra vieni iš idėjinių rėmėjų, kurie palaikė bendruomenę ir finansiškai prisidėjo dar tuomet, kai buvo klaustukas ar žuvienės virimas išaugs į tokį didžiulį renginį.

„Šiemet į jau tryliktąjį kartą surengtą Žuvies virimo čempionatą suplūdo rekordinis lankytojų skaičius. Nė vienas Šilutės krašto kultūrinis renginys tokio antplūdžio nėra regėjęs. Daug žmonių atvyko iš kitų Lietuvos regionų. Daugiau nei pusė čempionato komandų, kurių šiemet varžėsi net 57, buvo ne iš pamario“, – pasakoja M. Budraitis.

Anot jo, rekordinis šįkart – ne tik žmonių skaičius. Kasmet kiekvienai komandai yra įteikiama po specialų indą, į kurį žuviene pasivaišinę lankytojai gali įmesti vieną kitą monetą. Renginio pabaigoje lėšos suskaičiuojamos ir tradiciškai skiriamos Rusnės bendruomenei. Šiemet pasiektas absoliutus rekordas – surinkta net 1719 eurų! Žinoma, ir vėl čempionate buvo išvirta daugiau nei 3 tonos žuvienės.

„Šventė baigėsi, tačiau progų pabendrauti su daugiabučių namų gyventojais, mūsų klientais, nesumažėjo. Viena jų – apsilankyti mūsų biuruose Šilutėje.

Laikydamiesi visų saugumo reikalavimų klientus aptarnaujame kiekvieną darbo dieną. Pirmadieniais, antradieniais ir penktadieniais klientus konsultuojame nuo 9 iki 13 val., trečiadieniais ir ketvirtadieniais – nuo 14 iki 18 val.“, – sako „Mano Būstas Vakarai“ vadovas M. Šiaulys.