„Knygų Kalėdos“ praturtino Juknaičių mokyklos biblioteką

knygu kaledos juknaiciai 2Antrus metus Juknaičių pagrindinės mokyklos bendruomenė aktyviai dalyvauja gerumo mugėje. Šiemet nusprendėme prisijungti prie Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamos akcijos „Knygų Kalėdos“ ir praturtinti savo mokyklos biblioteką.

Visą savaitę mokiniai galėjo pasiklausyti žymių žmonių skaitomų pasakų, bibliotekoje susipažinti su akcijos lipdukais pažymėtomis knygomis, kurias vėliau buvo galima nupirkti iš mugėje surinktų lėšų.

knygu kaledos juknaiciai 3Mokiniai su tėvais ruošėsi mugei: pagamino įvairių rankdarbių, prikepė skanėstų.

Gruodžio 13-osios popietę mokykloje šurmuliavo ir prekiautojai, ir pirkėjai. Kiekvienas galėjo išsirinkti gardų skanėstą, mielą savo širdžiai darbelį, dalyvauti loterijose. Mugėje dalyvavo ir „Pegaso“ knygynas.

Knygyno vedėja J.Mikalauskienė atsivežė knygų, žaidimų, kalendorių. Pasibaigus prekybai, mokiniai ir mokytojai suskaičiavo surinktas lėšas ir pirko mokyklos bibliotekai tas knygas, kurių pageidavo dauguma.

Susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad surinkta 530 litų ir už juos mokyklos bibliotekai nupirktos 26 naujos knygos.

Šeštadienį Juknaičių pagrindinės mokyklos vaikų teatro būrelis, vadovaujamas mokytojos A.Miklovienės, Šilutės „Pegaso“ knygyne vaidino inscenizacijas pagal A.Kairaitienės „Knyga surado draugą“ bei A.Lindgren „Padaužų kaimo vaikai“.

Šio pasirodymo metu vaidinančių vaikų tėvai ir seneliai papildė mokyklos biblioteką dar keletu knygų.

Renginio organizatorės Meilė Žadeikienė, Gitana Pociutė ir Sigita Žemaitytė džiaugiasi mokyklos bendruomenės susidomėjimu „Knygų Kalėdų“ akcija ir dėkoja visiems, kurie padėjo įgyvendinti sumanymą ir prisidėjo atnaujinant mokyklos bibliotekos fondą.