Ko iš 2020-ųjų tikisi Žiurkės metais gimę šilutiškiai?

 

353870-adminŽiurkė – punktualus ir nuoseklus gyvūnas. Ji ambicinga, darbšti, kūrybinga, žavi, linkusi taupyti pinigus, neretai santūri ir drovi. Tai savybės zodiako ženklo, kuris šeimininkaus 2020 metais.

„Šilutės naujienos“ kalbino Žiurkės metais gimusius šilutiškius – Šilutės jaunimo mokyklos direktorių Marių Surplį, krepšininką Evaldą Džiaugį, kineziterapeutą Domantą Kairį, verslininkus Renatą Kislinkienę ir Mantą Laužiką.

Žiurkės metais gimę žmonės tikisi, kad ateinantys metais bus geresni, suteiksiantys galimybę siekti užsibrėžtų tikslų, atnešiantys sėkmę asmeniniame gyvenime ir darbe.

Simbolizuoja sėkmę, aistrą, gerą „uoslę“

Pagal Kiniečių kalendorių, metalinės Žiurkės metai prasideda 2020-ųjų sausio 25-ąją, o baigiasi 2021-ųjų vasario 11 dieną. Pagal Feng šui, 2020 metų elementas yra Metalas.

Horoskopai sako, kad 2020-aisiais po Žiurkės ženklu gimę žmonės gali tikėtis nemažai naujovių, o sėkmė šypsosis darbštiems ir tikslo siekiantiems žmonėms.

Žiurkė apibūdinama kaip išradinga, kurios galvoje visuomet knibžda gausybė idėjų. Žiurkei būdingas išradingumas ir agresyvumas. Ji niekuo netiki ir nepasitiki, linkusi ne tiek pati dirbti, kiek įvairiomis gudrybėmis priversti už save dirbti kitus. Didindama savo turtą ir juo naudodamasi žiurkė panaudoja visą savo talentą. Ji gali tapti genialia pagalbininke, duodančia skolon su procentais, kanceliarine žiurke, knygų žiurke, politike ar populiaria aktore.

Žiurkė mieliau imasi protinio nei fizinio darbo. Sukauptus pinigus nieko nelaukdama išleidžia. Mylimam žmogui žiurkė gali būti labai jausminga bei aistringa ir tiesiog jį išlepinti. Tai veikli, karinga, nedvejojanti ir ryžtinga asmenybė. Jai būdinga gera uoslė ir išmintis.

Žiurkė simbolizuoja sėkmę, jausmus, aistrą, reiklumą ir gerą „uoslę“. Ji vadinama turtingumo simboliu, yra taupi, išmintinga ir išradinga. Balta žiurkė simbolizuoja dieną, juoda – naktį. Graužiančios žiurkės primena, kad praeinantis laikas sunaikina žmogaus gyvenimo metus.

Žiurkė, panašiai kaip ir pelė, dažniausiai neigiamas gyvūnas, tačiau gali būti ir sielos guodėjas, atnešantis dvasinę pusiausvyrą ir viltį.

Marius SurplysAtranda nors duonos trupinėlį

Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centro direktorius Marius Surplys gimė 1984 metais. Jis sako horoskopų neskaitantis, bet kad kiti metai bus zodiako ženklo, po kuriuo jis gimė, žino.

Pasak M. Surplio, daugumą Žiurkės savybių – darbštumą, taupumą – galima pritaikyti daugumai žmonių, nebūtinai gimusių po Žiurkės zodiaku.

„Aišku, kai ką galima prisitaikyti ir sau. Atrodo, kad tos savybės, kurios skamba maloniai, tinka, o kurios nelabai – netinka“, – juokavo vyras. Visgi Marius mano, kad žiurkės savybė atrasti nors duonos trupinėlį, jam tinka.

Marius tikisi, kad ateinantys metai būtų geresni, nei praėję, nors jam ir Kiaulės metai buvo neblogi. Sau direktorius palinkėtų, kad kitais metais viskas būtų ramu, gražu, sklandžiai eitų prasidėję darbai, užtektų sveikatos. Taip pat jis tikisi, kad Jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centre neiškils didelių problemų, netrūks mokinių, mokiniai gerai išlaikys egzaminus, o į Trečiojo amžiaus universitetą ateis daug šilutiškių. Pasak jo, šie palinkėjimai sau yra paprasti, konkretūs, tačiau suteiksiantys džiaugsmo.

Renata naujaTiki tik gerais horoskopais

Šilutės gėlių salono „Meilenė“ įkūrėja Renata Kislinkienė gimė 1984 metais. Moteris juokavo, kad horoskopais tiki tik tuomet, jeigu jie geri. „Į astrologines prognozes žiūriu optimistiškai“, – sako ji.
Renata Žiurkės metų laukia ir galvoja, kad jie bus geresni nei praėję, kad 2020-aisiais pavyks labiau įgyvendinti savo tikslus. „Tikiuosi, kad verslo srityje pagerės viskas, o šeimyniniame gyvenime ir taip viskas neblogai“, – sakė gėlių salono savininkė.

Renata sutinka, kad Žiurkės zodiakui priskiriamos savybės – darbštumas, nuoseklumas, taupumas, kūrybingumas, sentimentalumas, atsakingumas – jai labai tinka. Ateinančiais metais moteris sau palinkėtų sveikatos, kad nepalūžtų skubėdama per kasdienius darbus. Taip pat truputėlį daugiau norėtų poilsio, atostogų.

mMantas Lauzikas_1Velka į namus, ne iš jų

Aktyvus Traksėdžių bendruomenės narys, žuvies perdirbimo įmonės savininkas Mantas Laužikas irgi gimė 1984-aisiais. Jis horoskopais netiki ir jų neskaito. „Tikiu tuo, kas tikra, apčiuopiama, realu“, – sako vyras.

Visgi tam tikros Žiurkės zodiako savybės Manto charakteriui tinka. Tai darbštumas ir kaupimas. „Aš geriau velku į namus, bet ne iš namų“, – juokėsi jis.

M. Laužikas yra numatęs sau tam tikrus tikslus ir tikisi, kad kitais metais juos pavyks įgyvendinti, ir Žiurkės metai nebus blogesni, negu 2019 – ieji.

Sau vyras linkėtų eiti link tikslų, mažiau kreipti dėmesio į apkalbas, negatyvius dalykus. Tuo tarpu kitiems jis palinkėtų ramybės, santarvės, mažiau rietenų, dažniau ieškoti kompromisų, bendrauti tarpusavyje, mažiau pyktis.
„Daugiau gerumo ir sveikatos, nes už pinigus to nenusipirksi“, – ateinantiems metams linki jis šilutiškiams.

Evaldas DziaugysLinki sau užsikabinti NKL medalį

Krepšininkas Evaldas Džiaugys gimė 1996 metais. „Šilutės“ komandoje jis žaidė jau tris sezonus. Mūsų klube Evaldas demonstravo solidų krepšinį. Šiame sezone gindamas „Šilutės“ garbę E. Džiaugys vidutiniškai pelnė po 9,7 taško, atkovojo po 4 kamuolius, atliko po 1,3 rezultatyvaus perdavimo ir rinko po 10,3 naudingumo balo. Per šį sezoną krepšininkas žaidė tik trejas rungtynes, šiuo metu gydosi traumą. Kaip pats sako, ar pasiliks „Šilutės“ komandoje ir kitą sezoną, parodys laikas.

Ir nors krepšininkas horoskopų neskaito, tikisi, kad ateinantys Žiurkės metai bus geri. „Vis dėlto ateinantys metai yra mano“, – sako jis.

Žvelgdamas į šiam zodiakui priskiriamas savybes, Evaldas sako, kad tokie bruožai, kaip darbštumas siekiant tikslo, atkaklumas, nuoseklumas, kažkiek ir drovumas, jam tinka. Bet yra daug bruožų, kurie jam nebūdingi.
Žiurkės metais krepšininkas sau palinkėtų išvengti traumų, gero likusio šio ir ateinančio krepšinio sezono ir užsikabinti NKL medalius.

Domantas KairysIšbandymų ir galimybių metas

Kineziterapeutas – asmeninis treneris Domantas Kairys taip pat gimė 1996-aisiais. Domantas yra sveikuolis, grūdinantis ne tik savo kūną, bet ir sielą. Kiekvieną rytą, nesvarbu – žiema ar vasara, jis maudosi Pakalnės upėje Rusnėje. Įpročio įšokti į upę jis neatsisakė netgi lapkritį viešėdamas Venecijoje!

Žiurkės metais gimęs vyras sako horoskopais tikintis, bet tik sudarytais patyrusio astrologo ir konkrečiam žmogui, atsižvelgiant į jo gimimo datą, valandą ir kitus svarbius dalykus.

Ateinančiais metais Domantas sau palinkėtų tvirtai laikytis žiurkės charakterio savybių, tokių kaip darbštumas, nuoseklumas ir pasitikėti sėkme.

„Tikiu, kad gyvenimas pateiks daugybę situacijų, kurios mane patikrins. Manau, žmonėms, gimusiems po Žiurkės zodiaku, tai išbandymų ir galimybių metas“, – sakė jis.

Domantas tiki, kad mūsų gyvenimo kokybė priklauso nuo minčių, taigi visiems jis linki tik teigiamų minčių, užsibrėžti, kad ir nedidelius tikslus, bei jų siekti. Taip pat savo kasdienybėje nepamiršti judėti ir sveikiau maitintis.