Kokios dovanos patinka moterims?

 

image1Išrinkti tinkamą dovaną dailiosios lyties atstovėms – tikras iššūkis, su kuriuo tenka susidurti gana dažnai. Pačiomis įvairiausiomis progomis įprasta pasveikinti mylimąsias, drauges, mamas, seses, giminaites ar bendradarbes. Paprastai dovanų rinkimas priklauso nuo to, kiek artimas žmogus jums yra, ar žinote jo pomėgius bei charakterio savybes. Kokie dovanų pasirinkimai labiausiai žavi moteris?

Klasikinis sprendimas – papuošalai

Ar daug yra moterų, kurios nemėgsta pasipuošti įvairiomis progomis ar kasdienai? Be to, įvairių aksesuarų pasirinkimas yra toks platus, kad nesunku rasti gerų idėjų tiek išskirtinį stilių mėgstančioms, tiek kuklesnėms damoms. Stilingas laikrodis, elegantiškas laikui nepavaldus juvelyrinis gaminys, originalūs rankų darbo pakabukai ar apyrankės suteiks kiekvienai moteriai teigiamų jausmų.

Kvepalų dvelksmas

Daugelis mano, kad dovanoti kvepalus – rizikinga, tačiau dažnu atveju verta surizikuoti. Tuo labiau, reikia turėti omenyje, kad kokiais kvepalais norisi pasipurkšti, priklauso ne tik nuo sezono, paros laiko, progos, bet ir nuo nuotaikos. Tad jūsų išrinktas kvapas tikrai bus įvertintas ir panaudotas tinkamu metu. Jeigu žinote, kokius kvapus mėgsta jūsų mama ar draugė – puiku! Tačiau ir kitu atveju nereikėtų bijoti. Galbūt įnešite naujovių ir dar neatrastų sprendimų! Kokybiškus kvepalus mėgsta dauguma moterų.

Ne daiktai, o prisiminimai

Jeigu manote, kad geriau rinkti teigiamus potyrius, o ne įvairius daiktus, rinkitės dovanoti įspūdžius. Pramogų pasirinkimas turėtų priklausyti nuo moters būdo, tad rinkitės atsakingai. Jei ji nemėgsta ekstremalių pojūčių, šuolis parašiutu ar iššūkių kupinos vandens pramogos nebus geras sprendimas. Jeigu kyla daug abejonių, verta dovanoti kuponą. Tegul dovanos gavėja pati pasirenka, kam skirti savo laisvą laiką.

Verslo dovanos moterims

Sukate galvą, ką padovanoti savo direktorei ar šalia dirbančiai kolegai? Verslo dovanų moterims pasirinkimas platus, tereikia atsižvelgti į galimybes ir pasirinkti priimtiniausią variantą. Turbūt niekuomet neprašausite pro šalį dovanodami skanėstus. Kiti saugūs sprendimai – įvairių dizainų darbo knygelės, originalūs, išskirtinio stiliaus rašikliai, kuriuos nesunkiai galima suasmeninti išgraviruojant inicialus ar šaunią frazę.

Nepamirškite, kad gėlės – ne ką prastesnis pasirinkimas. Kukli, miela ir, svarbiausia, iš širdies teikiama dovana yra pats geriausias būdas suteikti šypseną ir malonias emocijas.