Kokios spalvos vonios spintelės šiandien populiariausios?

 

2Naujai įsirenginėjant namus ne visada pagalvojama, koks svarbus yra vonios kambario įrengimas. Gi vonios kambaryje reikia tik klozeto, praustuvės, vonios ir spintelės. Bet, vis tiek, tinkamai suplanuoti vonios kambarį yra turbūt sudėtingiausia. Leiskite jums papasakoti, su kokiomis problemomis susiduriama įrenginėjant vonios kambarį ir kokios spalvos vonios spintelės šiuo metu yra stilingiausios ir praktiškiausios.

Sunkumai planuojant vonios kambarį

Pirma ir didžiausia problema yra apšvietimas. Vonios kambariuose dažniausiai būna labai silpnas natūralios šviesos šaltinis, o šviestuvų skleidžiama šviesa yra kitokia ir gali būti labai įvairi bei apgaulinga. Todėl, pavyzdžiui, ryškios spalvos gali varginti ir tikrai greitai atsibosti.

Vonios kambario spalvos privalo būti raminančios ir atpalaiduojančios, kadangi šis kambarys yra kaip jūsų asmeninė SPA – joks SPA neerzina savo klientų ryškiomis ir akis varginančiomis spalvomis ar trankia muzika. Grįžę į savo vonios kambarį, po ilgos darbo dienos norite nusiprausti, galbūt pagulėti vonioje ir palikti visus rūpesčius užnugaryje. Taigi, švelnu turi būti viskas – nuo apšvietimo iki vonios spintelės spalvos.

Populiariausios vonios kambario baldų spalvos

Galima pagalvoti, kad balta spalva visada bus išeitis numeris vienas – vonios kambarys turi atrodyti sterilus ir gaivinantis, tačiau balta yra nuobodi ir tai pastebėsite greitai. Šiomis dienomis vonios spintelės, lentynos arba sienos yra dažomos lengvai melsvomis spalvomis – jos kambariui suteikia gaivos, ramybės, lyg vandenynai ir jūra. Ši spalva dominuoja daugelyje šalių – beveik visi nauji straipsniai apie vonios kambario spalvas pateikia daug skirtingų spalvų pavyzdžių, iš kurių beveik visas galima rasti tarp pilkos ir melsvos spalvų.3

Svarbu ne norai, o poreikiai

Įvairius kambarius namuose dekoruojame taip, kad mums būtų gražu – renkamės mėgstamiausias spalvas, maloniausius baldus, tačiau vonios kambaryje patinkančios spalvos neturėtų puošti nei spintelių nei sienų. Kiekviena spalva privers jus jaustis skirtingai – norite to ar ne. Pavyzdžiui, raudonas kambarys suteikia momentinę, stiprią energiją ir tame kambaryje tikrai nesugebėsite atsipalaiduoti. Tuo tarpu, mėlyna spalva sumažina kraujo spaudimą, sulėtina širdies ritmą ir leidžia pailsėti, pamiršti problemas. Viena labiausiai raminančių spalvų yra žalia, tačiau vonios kambaryje ji renkamasi retai dėl dizaino.

Kviečiame apsilankyti internetinėje parduotuvėje ir pamatyti, kokie šiuo metu yra siūlomi Senukai.lt baldai, vonios spintelės bei sužinoti daugiau apie šiuolaikines dizaino tendencijas.