Kol LKL vyksta žūtbūtinės kovos, NKL ruošia namų darbus

juknaiciu krepsinis_jauniausias_zaidejas_gaveniaLietuvos krepšinio lygoje – pats kovų įkarštis, o Nacionalinės krepšinio lygos komandos jau ruošia namų darbus. Komandų vadovai ir treneriai pradėjo formuoti komandas, planuoja jų pasirengimo ciklus, pratęsiami kontraktai, ieškomi nauji žaidėjai.

Ne išimtis ir „Šilutės“ vyrų krepšinio komanda, kuri dar 2015/2016 metų sezone buvo tik vidutiniokė, tačiau puikiai atlikusi 2016 metų vasaros namų darbus tapo viena iš Nacionalinės krepšinio lygos favoritų baimių. Ir įdomu, kaip būtų pasibaigęs ketvirtfinalis, jeigu ne kelių pagrindinių „Šilutės“ žaidėjų praradimas prieš pat lemiamas rungtynes bei pralaimėjimas namų salėje paskutinę sekundę antrose serijos rungtynėse prieš Klaipėdos krepšininkus, kurie vėliau tapo NKL vicečempionais.

„Šilutės“ klubo vadybininkas Jonas Gavėnia pasidalijo mintimis apie praėjusį ir būsimą sezoną:

– Šiemet, kaip ir pernai, anksti pradedame ruoštis 2017/2018 metų NKL sezonui. Padarėme išvadas po praėjusios vasaros. Džiaugiamės, kad pernai anksti pradėjome „Šilutės“ krepšinio komandos komplektaciją, kad pavyko pasikviesti jaunų, perspektyvių žaidėjų. Sezoną pasitikome išties pasirengę, ir tam didelį indėlį komandai davė treneris Laimonas Eglinskas: pakvietė keletą gabių žaidėjų, surengė puikų ikisezoninį krepšinio turnyrų ciklą Italijoje ir Kinijoje. O žinia, kad mūsų komandą treniruos patyręs treneris Robertas Kuncaitis, suteikė papildomo stimulo ir žaidėjams, ir visai Šilutės bendruomenei.

Šiemet dar daugiau dėmesio skirsime Šilutės jauniesiems žaidėjams. Be abejo, būsime atviri ir kitų miestų perspektyviems krepšininkams.
Krepšinio sezonui ruoštis pradėjome iškart po to, kai baigėme kovas ketvirtfinalyje. Mūsų komandos branduoliu sudaryta komanda „Reunion“ jau buvo išvykusi į keturių komandų turnyrą Kinijoje. Ten mūsų žaidėjai ne tik galėjo parodyti save, bet ir treneris L.Eglinskas galėjo įvertinti žaidėjų meistriškumo lygį.eglinskas iseina_kuncaitis

Norėdami visiems krepšininkams suteikti šansą parodyti save, birželio 16-18 ir liepos 14-16 dienomis rengsime trumpas stovyklas – atrankas. Kviečiame visus norinčius registruotis el. paštu jonas83@inbox.lt ir atvykti į Šilutę.

Pirmoji naujai sukomplektuotos „Šilutės“ komandos stovykla, kuri jau bus oficiali šį sezoną, prasidės rugpjūčio 1 d. Numatėme pirmuosius pasirengimo etapus, kurie vyks ne tik Lietuvoje, bet ir Italijoje – ten krepšinio sezonui ruošimės kartu su NCAA universitetų komandomis.
Rugsėjo mėnesį ketiname surengti Šilutės krepšinio salės atidarymo turnyrą, kuriame, be mūsų, rungtyniaus viena Amerikos komanda ir keletas stipriausios Lietuvos lygos komandų. Kokios tai bus komandos, tebūnie staigmena.

Tad iš tiesų, šiuo metu esame pačiame rengimosi įkarštyje ir tikimės, kad kitą sezoną vėl būsime konkurencinga komanda. Tikslai – patys aukščiausi: būti tarp NKL lyderių ir patekti tarp keturių stipriausių komandų. Kad tai pasiektume, reikia pakankamai lėšų, rėmėjų ir visų šilutiškių, būsimų sirgalių palaikymo!