Komedija „Tiesa“ – santykių išbandymas kiekvienai porai

2 Domino tiesa„Domino“ teatras gruodžio 29 dieną Šilutės kultūros ir pramogų centre pristato premjerą – komediją apie melą „Tiesa“, kuri gali tapti tikru santykių išbandymų kiekvienai porai.

…Vieną gražią vasaros popietę lauko kavinėje ramiai laiką leidę vilniečiai tapo neeilinio įvykio liudininkais. Staiga pasirodžiusi įtūžusi aktorė Aušra Štukytė kibo į atlapus taip pat temperamento nestokojančiai Reditai Dominaitytei. Aistroms užvirus, ant žemės su visa staltiese lėkė indai bei virto stalai. Visa tai – dėl mylimo vyro, kurio vaidmenį naujame spektaklyje atlieka aktorius Algirdas Dainavičius.

Tai buvo vienas iš epizodų filmuojant komedijos „Tiesa“ vaizdo klipą.

Tokių aistrų, santykių aiškinimosi peripetijų bei netikėtų siužeto vingių naujajame spektaklyje tikrai netruks.
„Melas gali būti kenksmingas, griaunantis žmonių gyvenimus ir santykius. Tačiau mūsų spektaklyje melas žiūrovams sukels tik šypsenas“, – apie naujausią „Domino“ teatro premjerą – komediją „Tiesa“ sakė spektaklio režisierius Marcin Slawinski.

Spektaklis pastatytas pagal prancūzų romanisto ir dramaturgo Florian Zeller pjesę. Charizmatiškus ir dinamiškus vaidmenis atliks visiems puikiai pažįstami aktoriai: Andrius Bialobžeskis, Darius Auželis, Evaldas Jaras, Neringa Varnelytė, Redita Dominaitytė, Aušra Štukytė, Algirdas Dainavičius, Lina Rastokaitė.

Mišelis ir Laura, Paulius ir Alisa – dvi vidutinio amžiaus poros siejamos tvirtų draugsytės ryšių. Tačiau Alisa nebegali pakelti kaltės jausmo. Ji nori atskleisti savo vyrui, kad turi romaną su jo geriausiu draugu Mišeliu.

Tačiau Mišelis nori išvengti tiesos. Jis nelinkęs atsisakyti patogaus dvigubo gyvenimo: aistringos meilužės Alisos ir išmintingos žmonos Lauros. Galima tik įsivaizduoti jo nuostabą, kai jis sužino, kad Laura turi romaną su Pauliumi. Nejaugi tai tiesa? Mišelis išsigandęs ir supykęs nuskuba pas savo žmoną atskleisti visų kortų. Tačiau tik tada jis suvokia, kad buvo įviliotas į painias pinkles, privertusias jį patį atskleisti savo neištikimybę.

„Domino“ teatro komedija apie melą „Tiesa“ atskleis, kaip netgi didžiausias melo meistras gali tapti savo manipuliacijų auka. „Daug žmonių, žiūrėdami spektaklį, galvos apie save, savo artimuosius, draugus, apie meilę, pasitikėjimą ir garbę. Rimtus dalykus įvilksime į smagų komedijos rūbą“, – sakė režisierius M.Slawinski.

Atskleisti tiesą? Ar ją nutylėti? Geriau pripažinti neištikimybę ar mėgautis nežinojimo palaima. Įtampos kupina komedija „Tiesa“ – apie žmonių santykius, meilės keturkampius ir  tai, kaip po spindinčiu draugystės paviršiumi slypi melas, kuriame pasiklysta tiek personažai, tiek žiūrovai.