Kompiuterinio žaidimo „League of Legends“ turnyre virė šilutiškių aistros

4 biblioteka_kompiuterinio_zaidimo_turnyrasŠilutės F.Bajoraičio viešoji biblioteka surengė kompiuterinio žaidimo „League of Legends“ turnyrą. Dalyviams prieš dešimt dienų buvo paskelbta registracija, tačiau vos per kelias dienas jau buvo užimtos visos vietos. Tai rodo, jog tarp Šilutės jaunimo šis kompiuterinis žaidimas yra labai populiarus.
Šį internetinį kompiuterinį žaidimą 2009 m. spalio pabaigoje išleido „Riot Games“ pagal populiarųjį to paties žanro žaidimą „Defense of the Ancients“. Žaidimo populiarumas labai didelis: „Riot Games“ skelbia, kad kasdien šį žaidimą žaidžia 27 milijonai žmonių, o piko metu būna prisijungę apie 7,5 milijono žaidėjų.1 biblioteka_kompiuterinio_zaidimo_turnyras

F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vykusiame turnyre iš viso dalyvavo septynios komandos – 35 žaidėjai. Trys komandos buvo iš anksto susibūrusios, o likusios suburtos burtų keliu. Visi penki komandos nariai pasiskirstė kompiuterinio žaidimo vaidmenis ir žaidė naudodamiesi pirmuoju, pačiu populiariausiu ir daugiausiai žaidžiamu „League of Legends“ žemėlapiu „Summoners Rift“ (yra 4 žaidimo žemėlapiai).

Žaidimas vyko penkias valandas. Gausiai susirinkę sirgaliai galėjo matyti žaidimo eigą ekrane, nes viskas buvo tiesiogiai transliuojama per „Facebook’e“ ir per „Youtube“. Žaidimo metu konsultavo žaidimo „League of Legends“ entuziastas Mindaugas Petkus.

Pirmąją vietą užėmė komanda „Boosted animals“. Laimėjusiai komandai įteikti prizai ir sertifikatai.

Sulaukus didelio žaidėjų susidomėjimo ateityje F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje ir toliau planuojama rengti šio kompiuterinio žaidimo turnyrus.