Kosmetikos paieška. Ar visada brangesnė yra geresnė?

black-make-up-palette-and-brush-set-208052Rūpinimasis savo kūnu šiais laikais yra ne tik gana paprastas, nereikalauja daug laiko, tačiau ir pigus, tik reikia rasti priemones, kurios tinka Jūsų kūnui ir kiekvieną dieną jas naudoti, paversti tai maloniu ritualu.

Jeigu ieškote geros kokybės kosmetikos, kurios kaina nebūtų didelė – siūlome užsukti į Garbane.lt. Pasiūla – plati, tad kiekvienos poreikiai bus patenkinti. Tiesa, kaip kaina lemia produkciją ir ar visada kainuojanti daugiau yra geresnė?

Produkto sudėtinės dalys

Prekės sudėtinės dalys yra tikrai ne tik ingredientai, kurie naudojami kosmetikoje. Tai ir reklama, taip pat ir transportavimas, etikečių spausdinimas, prekybos vietos išlaikymas ir daugelis kitų smulkmenų, kurios galiausiai 1 euro savaikainą kainuojančią prekę paverčia dešimtis eurų už vieną vienetą.

Dažniausiai kainos pučiamos dėl reklamos. Ypač tų prekinių vardų, kurie investuoja didelius pinigus į savo vardo žinomumą. Tokiu atveju aukštesnė kaina net siejama su geresne reputacija, nors pats produktas nėra kažkuo geresnis nei visi kiti, tad galiausiai klientas apie tai net nepagalvojęs – permoka.

Ekologiškos kosmetikos kainos

Taip pat galima pastebėti, kad ekologiška kosmetika kainuoja kur kas brangiau nei ta, kuri yra be eko ženklo. Ar tai reiškia, kad naudojami ingredientai tikrai yra geresnis? Žodis “geresnis” – šiuo atveju yra nelabai tinkamas. Tačiau taip, naudojamos sudėtinės dalys yra kur kas natūralesnės.
Šiuo atveju kainas lemia būtent ekologiškumo ženklas, taip pat ir sertifikatai, kuriuos gamintojas turi gauti, kad galėtų savo gaminius vadinti draugiškus aplinkai arba gyvūnams, žmogui.
Tiesa, daugelis sudėtinių dalių, kurie naudojami eko kosmetikoje, yra ir Jūsų virtuvinėse spintelėse, pavyzdžiui, natūralūs aliejai, tad ir čia atsiranda suvokimas, kad permokėti paprasčiausiai neapsimoka.

Sudėties sekimo niuansai

Jeigu norite tikrai nepermokėti, tačiau išbandykite geros kokybės kosmetikos gaminius – turėtumėte daugiau domėtis sudėtimi. Jeigu Jums tai “tamsus miškas” – tokiu atveju galima pasinaudoti įvairiomis mobiliomis programėlėmis bei puslapiais, kuriuose analizuojami tam tikrų produktų sudėtiniai dariniai ir vertinamas jų saugumas.

Tai padės rasti geros kokybės gaminius, tačiau nemokėti už juos daugiau nei jie verti.