Kovą dėl trečiosios vietos „Šilutė” pralaimėjo, bet išvykoje įmetę 100 taškų laimėjo

F tamosiunas_Savaitgalį, kaip ir įprasta, „Šilutės” ekipa sužaidė dvejas rungtynes. Namuose sulaukėme svečių iš Klaipėdos – „Neptūno-Akvaservis”. Tai komanda su kuria „Šilutė” dalinosi 3-4 vietas turnyrinėje lentelėje.  Kova buvo principinė ir labai laukta visų sirgalių. Gaila, bet visas rungtynes vedusi „Šilutė”, paskutiniąją akimirką nusileido varžovams ir pralošė rezultatu 82:84.

Tačiau išvykoje sekėsi geriau. Kaune mūsiškiai susitiko su „Žalgiris-2” ekipa. „Šilutė”, vedama Tauranto Tamošiūno, laimėjo prieš jaunuosius žalgiriečius rezultatu 76:100. Dabar, trenerio Laimono Eglinsko vadovauja „Šilutė”, turnyrinėje lentelėje užimą 4 vietą (22/12).

Pergalė išslydo

Penktadienio vakarą Vydūno gimnazijos sporto salėje užvirė rimta ir labai laukta kova tarp šilutiškių ir klaipėdiečių. Nuo pirmųjų kėlinio akimirkų pirmavo „Šilutė”. Mūsų komandos žaidimas buvo gražesnis, laisvesnis, o gynyboje, atrodė, nebuvo jokių problemų. Po pirmojo kėlinio rezultatu 22:15 šilutiškiai pirmavo.

Pirmąsias dešimt antrojo kėlinio minučių „Šilutės” žaidimas taip pat buvo rezultatyvesnis: 27:22. Tačiau po ilgosios pertraukos komandoms sugrįžus į aikštelę, geriau pradėjo sekti svečių komandai. Ir nors per trečiąjį kėlinį varžovai į šilutiškių krepšį sumetė dviem taškais daugiau, bendroje įskaitoje mūsų komanda dar šauniai pirmavo: 66:56.

Ketvirtajame kėlinyje viskas pasisuko ne šilutiškiams palankia linkme – žaidėjai pradėjo klysti. Tuo pasinaudoję varžovai išsiveržė į priekį rezultatu 68:75.

„Šilutės” ekipa pakilo į kovą ir pasivijo varžovus, kai Tauranto Tamošiūno tolimas metimas, likus žaisti 24 sekundes, priartino komandą iki pergalės vos dviems taškais: 82:84. Dar didesnė viltis įsižiebė, kai po minutės pertraukėlės „Neptūno-Akvaservis” žaidėjai suklydo.

Klaipiediečių žaidėjas Jeffery Perkins pabandė laimę iš toli, jo metimas skriejo pro šalį, o komandoms susikibus dėl kamuolio, buvo paskelbtas ginčas. Kamuolys atiteko „Šilutei” ir T.Tamošiūnas turėjo šansą išplėšti pergalę, tačiau jo metimas skriejo pro šalį. Iki tol jis buvo pataikęs visus 6 tolimus metimus ir surinko 26 taškus.

Klaipėdiečiai dabar ne tik lenkia „Šilutę” viena pergale, bet ir turės tarpusavio mačų pranašumą, jei komandos turės po lygiai pergalių pasibaigus reguliariajam sezonui.

„Šilutės” ekipoje rezultatyviausi buvo T.Tamošiūnas 26 (6/7 trit.), Jeffery Perkins 15, Evaldas Džiaugys 13, Deividas Pogužinskas 10.

100 taškų išvykojeeglinskas

Kaip ir namų rungtynėse, taip ir išvykoje, puikų žaidimą demonstravo Taurantas Tamošiūnas. Jis pelnė 24 taškus ir savo komandai Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) padėjo nugalėti Kauno „Žalgiris-2” ekipą.

Išvykoje šilutiškiai geriausią atkarpą surengė jau pirmajame kėlinyje. Jau pirmojo kėlinio viduryje jiems pavyko surengti spurtą 14:2 ir įtikinamai atsiplėšti nuo varžovų (24:9).

„Šilutė” per šią atkarpą pataikė net keturis tritaškius, o du iš jų – T. Tamošiūnas.

Antrajame kėlinyje jaunieji žalgiriečiai turėjo 20 taškų deficitą (35:55). Po ilgosios pertraukos grįžę šeimininkai spurtavo 12:2 ir ekipas skyrė viso labo 4 taškai (54:58).

Šilutiškiams kvėpavimas į nugaras nepatiko, tad į varžovų „išsišokimą” jie atsakė 12 taškų iš eilės ir galutinai nusprendė rungtynių baigtį. Nuskambėjus finalinei sirenai švieslentė rodė 76:100.

„Šilutės” ekipoje daugiausia taškų pelnė: T.Tamošiūnas 24 (4/5 dvit., 5/8 trit.), Calebas Oetjenas ir Justas Nausėdas (5/7 dvit.) po 14, J. Parkins ir Andrius Gaidys po 12, Evaldas Džiaugys 10 (5/7 dvit., 10 atk. kam.).

Artimiausios runtynės „Šilutės” ekipos lauks Jonavoje vasario 23 d. ir vasario 24 d. namuose su Telšių komanda.