Kovo 11-oji paminėta Žemaičių Naumiestyje

1 Zemaiciu Naumiescio gimnazija kovo 11Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje paminėta kovo 11 – oji, šventę organizavę mokiniai ir mokytojai turėjo daug veiklos.

Mokiniai pynė trijų spalvų apyrankes – kovo 11 – osios simbolį, kūrė žemaitiškus pasveikinimus Lietuvai. Vaizdo klipai buvo nufilmuoti. Kadangi Lietuva šventė 25–ąją Nepriklausomybės sukaktį, mokyklos kieme sustojome ant skaičiaus 25 kontūrų ir garsiai pasveikinę Lietuvą į dangų paleidome ryškiaspalvius balionus.

Pertraukų metu fojė buvo rodomas pateiktys iš renginių, skirtų kovo 11–ajai, susitikimų, švenčių, skambėjo smagios melodijos.

Į šventę projekto „Drąsinkime ateitį” dalyviai Tadas Mineikis, Stasys Mėlinauskas, Sigitas Dembinskas, Remigijus Rimkus, Alina Čebatariūnienė. Jie vedė klasių valandėles, kalbėjo apie savo gyvenimišką patirtį. Atvyko ir „Senjorų Eldorado” gyventojai, mokyklos – darželio auklėtiniai, jie atliko kompoziciją „Čia aš gimiau”. Šoko gimnazijos šokėjai dainavo vokalo studijos merginos, pristatyta Tomo Bartkaus darbų iš medžio paroda – gamtos suformuoti, o žmogaus pabaigti darbai.