Kovo 8-ąją moteris supo socialdemokratų dėmesys

kovo 8 gilija socialdemokratai gilijoje1Geriausių pirkėjų titulą Kovo 8-ąją gėlių pardavėjai neabejotinai skyrė vyrams iš Lietuvos socialdemokratų partijos Šilutės skyriaus.

Keletu didžiulių glėbių tulpių nešini socialdemokratai skubėjo pasveikinti Šilutės moteris, kurios atsiliepė į kvietimą maloniai praleisti šventinę popietę kavinėje „Gilija“.

Pasak LSDP Šilutės skyriaus pirmininko Alvido Šimelionio, partiečiai jau keliolika metų puoselėja tradiciją Tarptautinę moters dieną pakviesti moteris kavos, pradžiuginti tulpės žiedu.

Šiemet „Gilijos“ kavinė „pasimatymo“ su socialdemokratais valandą buvo pilna dailiosios lyties atstovių. Vienoms vyrų įteikta gėlė ir sveikinimai buvo staigmena, kitos prisipažino, kad jau kelintą Kovo 8-ąją mielai čia užsuka su kolegėmis, pabendrauja tarpusavyje, pasidžiaugia gražia socialdemokratų tradicija.

Iš koncerto Katyčiuose grįžtančios Rusnės vokalinio ansamblio „Luotužė“ moterys į „Giliją“ užsuko papietauti ir irgi nustebo sulaukusios vyrų sveikinimų. Ta proga dainininkės irgi nusprendė pradžiuginti kavinės lankytojas ir skyrė joms dainą.

„Štai kaip ekspromtu popietė darosi vis šventiškesnė!“, – dėkodamas rusniškėms sakė A.Šimelionis ir jo kolegos partiečiai Alfonsas Vanagas, Algis Bekeris, Saulius Vytuvis, Arvydas Gorodeckis.

Socialdemokratai sakė, kad šventės proga keturias savo koleges delegavo į respublikinį renginį, kurį šiemet LSDP organizavo Marijampolėje. Šventinę nuotaiką sukūrė koncertas „Sūduvos vyrai – Lietuvos moterims“. Prie partijos pirmininko Algirdo Butkevičiaus sveikinimų prisidėjo Marijampolės vyrų chorų ir pučiamųjų instrumentų kolektyvai, dainininkė Nijolė Tallat – Kelpšaitė.