Krautuvėlėje „Jūros vėjas“ – vis kitokia žuvis ir žuvienė

Šilutėje duris atvėrė nauja krautuvėlė „Jūros vėjas“.

Krautuvėlė duris atvėrė judrioje Šilutės vietoje – Pramonės gatvėje.

Nors šis pavadinimas kai kam dar gali būti negirdėtas – įmonė veiklą vykdo beveik 28 metus – yra ilgametė „rusniškė“. Neseniai „Jūros vėjas“ savo veiklą praplėtė ir atidarė žuvies krautuvėlę Šilutėje.

Veiklą vykdo beveik 28 metus

„Jūros vėjas“ krautuvėlė išdygo judrioje Šilutės vietoje – šalia „Circle K“ degalinės Pramonės g. Dabar kiekvieną rytą prie jos durų jau galima matyti žuvies produktų norinčių nusipirkti pirkėjų.

„Jūros vėjo“ kolektyvas pirkėjams siūlo platų žuvies asortimentą.

Parduotuvėje prekiaujama žuvimi iš pirmųjų rankų, tad siūloma produkcija visada šviežia. Be šviežios žuvies „Jūros vėjas“ kasdien šilutiškiams – žuvies mėgėjams pateikia ir naujienų: įvairios rūkytos žuvies, rūkytų krevečių, ekologiškų ir pagamintų be konservantų lašišos šašlykų, žuvienę ir kitų įdomybių.

Krautuvėlėje dirbantis kolektyvas klientus pasitinka su šypsena ir jei pirkėjai baiminasi įsigyti ko dar neragavę, pataria ir papasakoja apie produkciją plačiau.

„Kiekvieną savaitę ieškome būdų praplėsti asortimentą. Siūlome dar įvairesnių žuvies rūšių ir kiekvieną savaitgalį verdame šviežią žuvienę“, – sako „Jūros vėjo“ vadybininkas Rimvydas Kriščiūnas. Tam, kad žmonės galėtų suprasti, kokia žuvienė jiems patinka labiausiai, kiekvieną savaitę ją stengiasi virti vis kitokią. Kolkas labiausiai nustebinusi – jūros gėrybių žuvienė.

„Šilutė – žuvies kraštas, todėl žuvimi gyventojus nustebinti ypač sunku. Kadangi įmonė ilgą laiką specializuojasi šviežios žuvies apdirbimo srityje, turime ilgametę patirtį pateikti kuo šviežesnį ir kokybiškesnį produktą“, – prideda vadybininkas.

Įmonė siūlo ir pramogas

Klientų patogumui prie krautuvėlės įrengta automobilių parkavimo aikštelė. Atsiskaityti parduotuvėje galima ir banko kortele.

Žuvies krautuvėlė nuo antradienio iki penktadienio, dirba nuo 10 iki 19 valandos, o šeštadieniais nuo 9 iki 17 val. Pasak R. Kriščiūno, toks darbo grafikas pasirinktas tam, kad žuvimi pasirūpinti galėtų tiek skubantys po darbo, tiek turgaus lankytojai savaitgalį.

Žuvies įmonės siūlomas paslaugas bei produktų įvairovę galite pamatyti ir oficialiame „Jūros vėjo“ tinklalapyje jurosvejas.lt, taip pat ir jų „Facebook“ puslapyje. Įmonė taip pat siūlo plukdymą laivu pasirenkant norimą maršrutą bei pramogas, tokias kaip žuvienės virimas, rekreacinė žvejyba ir panašios įsimintinos veiklos, puikiai tinkančios vasaros metu!

Korespondentė, interneto svetainės administratorė.