Krepšininkai iš turnyro parsivežė viską, kas geriausia

krepsinis fPasibaigus Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionatui, treneriai stengiasi, kad jų auklėtiniai ir toliau noriai lankytų treniruotes, nes atšilus orams jaunųjų krepšininkų entuziazmas visada mažėja.

Kad vaikai neprarastų motyvacijos sportuoti, treneris Petras Jonikas savo vienuolikmečiams auklėtiniams pasiūlė dalyvauti turnyre „Mažasis krepšinis 2012“.

Praėjusį savaitgalį į šį turnyrą nuvykę šilutiškiai netikėtai visus pradžiugino – parsivežė auksą!

Kaip ir visų turnyrų, taip ir Kretingos sporto mokyklos organizuoto turnyro „Mažasis krepšinis 2012“ tikslas – populiarinti krepšinį tarp berniukų bei išaiškinti geriausią turnyro komandą. Dėl medalių varžėsi Gargždų, Kretingos, Šilalės, Šilutės sporto mokyklos bei Klaipėdos krepšinio mokyklos komandos.

Mūsiškiai, sužaidę su keturiomis komandomis, nusileido tik vienai – Gargždų komandai nieko nelemiančiose varžybose.

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai ne tik laimėjo I vietą turnyre, bet ir iškovojo papildomų prizų.

Baudų metimo konkurse taikliausias buvo Eugenijus Miniotas, slalomo (kamuolio varymo gyvatėle aplink kliūtis) konkurse pirmas buvo taip pat šilutiškis – Robertas Miliauskas. Šilutės komandos naudingiausiu žaidėju pripažintas vienas iš brolių dvynių – Tautvydas Rimkus.

Berniukų treneris Petras Jonikas džiaugiasi auklėtinių žaidimu ir su plačia šypsena atnešė iškovotą taurę į Sporto mokyklą.

Trenerio manymu, tai puiki krepšinio sezono uždarymo dovana tiek jam, tiek patiems krepšininkams. O jaunieji žaidėjai jau gali mėgautis saule bei atostogomis. Visų jų grižtančių treneris lauks rugsėjo mėnesį.