Krepšininkai pajuto ir pergalės, ir pralaimėjimo skonį

krepsinis saulysPenktadienį Šilutės krepšinio salėje vyko pirmosios NKL varžybos. „Šilutė“ namuose sulaukė svečių iš sostinės – „Vilniaus – MRU“.

Rungtynės buvo įtemtos iki pabaigos, o nuskambėjus finalinei sirenai džiūgavo visi šilutiškiai – pirmoji pergalė mūsų!
Kitą dieną „Šilutė“ žaidė išvykoje su „Mažeikių“ krepšininkais, bet jiems pralaimėjo.

Pirmosios NKL rungtynės

Stebėti pirmųjų rungtynių atvyko ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Alvidas Šimelionis, kuris sveikino visus susirinkusius bei linkėjo sėkmės „Šilutės“ komandai.

„Šilutės“ krepšinio komandoje NKL 2013/2014 čempionate žaidžia: Evaldas Šaulys (Nr. 5), Audrius Ramonaitis (Nr. 7), Tomas Lekūnas (Nr. 8), Lukas Petrošius (Nr. 10), Lukas Petkevičius (Nr. 12), Eivydas Mološčiakas (kapitonas, Nr. 13), Deividas Pukis (Nr. 15), Arnoldas Kuncaitis (Nr. 18), Edgaras Sosnovskis (Nr. 23), Nerijus Anglickis (Nr. 24).

Krepšininkai pasveikino VšĮ „Šilutės krepšinis“ direktorių Arūną Pupšį, kuris tądien šventė savo gimtadienį.

Sirgalių tądien buvo pilna salė, tad mūsiškiai suprato, jog reikėtų nenuvilti susirinkusiųjų. Tačiau kova patampė ir žaidėjų, ir sirgalių nervus.krepsinis lekunas

Po I kėlinio vilniečiai pirmavo 19:21, po II kėlinio persvara 36:39 vis dar buvo jų pusėje.

Per ilgąją pertrauką išklausę trenerio A.Straupio patarimų, šilutiškiai vėl stojo į kovą ir pradėjo žaisti žymiai geriau. Nors varžovų krepšys ne kartą į jį skriejantį kamuolį „išspjaudavo“, bet mūsiškiams pavyko per III kėlinį išsiveržti į priekį 4 taškais.

Tačiau iki paskutinės minutės nebuvo aišku, kas nugalės. Gražų žaidimą aikštelėje demonstravo naujokas Tomas Lekūnas: dalijo komandos draugams rezultatyvius perdavimus, pats puikiai atakavo. Deividas Pukis metė tolimus metimus labai reikalingais momentais, taip užvesdamas komandą dar labiau.

Evaldas Šaulys nėra aukščiausias „Šilutės“ žaidėjas, bet demonstruoja pavydėtinus šuolius. Ne kartą peršokęs savo komandos aukštaūgius, jis nuimdavo kamuolius tiek po savo, tiek po varžovų krepšiu.

Kiti žaidėjai taip pat, kiek galėjo, prisidėjo prie komandos žaidimo. Tad rezultatu 63:61 pergale džiaugėsi šeimininkai – „Šilutė“.

„Šilutės krepšinio“ direktorius A.Pupšys šypsodamasis sakė, jog ši pergalė – geriausia gimtadienio dovana.

Tądien rezultatyviausiai žaidė: Tomas Lekūnas (18 taškų, 9 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai), Evaldas Šaulys (14 taškų, 9 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai), Deividas Pukis (11 taškų, 7 atkovoti kamuoliai). Aukštaūgis Edgaras Sosnovskis pelnė 6 taškus bei atkovojo 11 kamuolių.

Mažeikiuose scenarijus kitoks

Kitą dieną, kiek pailsėję bei pasidžiaugę pirmąja pergale, šilutiškiai išvyko į Mažeikius, kur jų laukė rungtynės su pernai metų lydere „Mažeikių“ komanda.

Nuo pat pradžių mūsiškiai buvo besivejančiųjų vaidmenyje, o „Mažeikiai“ tolo lyg nutrūkę nuo grandinės. Nors mūsiškiai ir buvo sušvelninę atsilikimą iki 7 taškų, bet vis tiek pralaimėjo dviženkliu skirtumu – 87:62.

Išvykoje rezultatyviausi buvo: Tomas Lekūnas (21 taškas, 6 rezultatyvūs perdavimai, 3 atkovoti kamuoliai), Edgaras Sosnovskis (11 taškų, 4 atkovoti kamuoliai), Deividas Pukis (10 taškų, 5 atkovoti kamuoliai).

Beje, T.Lekūnas pripažintas praėjusios savaitės naudingiausiu NKL žaidėju.