Krepšininkai Pamario mokykloje vedė srautinę pamoką

pamarys krepsininkai_silute_1_1„Šilutės” vyrų krepšinio klubo krepšininkai intensyviai treniruojasi bei stengiasi plėšti pergales Nacionalinės krepšinio lygos varžybose, bet darbų sukūryje nepamiršo ir jaunimo – jie aplankė Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos mokinius.

Krepšininkai ir jų treneris Laimonas Eglinskas pasakojo apie save, apie komandos siekius šį sezoną, priminė, kaip yra svarbu sportuoti, judėti.

Idėjos profesionaliems krepšininkams bendrauti su mokiniais autoriai yra Jonas Gavėnia ir Jokūbas Budvytis. Jie šį susitikimą – srautinę pamoką – su  Pamario mokyklos mokiniais suorganizavo siekdami bendradarbiauti su mokyklomis, o mokyklos į šį pasiūlymą reaguoja labai palankiai. Krepšininkai visus mokinius skatino aktyviai sportuoti, nes sportas labai reikalingas ir kiekvienam vaikui, ir suaugusiajam.pamarys krepsininkai_silute_3

Kiekvienas krepšininkas papasakojo, kaip jis pradėjo sportuoti, kas paskatino pasirinkti būtent šią sporto šaką. Tai pat visi krepšininkai pasidalino įspūdžiais iš kelionių į Italiją bei Kiniją.

Mokiniai daug klausinėjo trenerio L.Eglinsko ir žaidėjų. Daugiausiai dėmesio ir klausimų sulaukė legionieriai.

Daug klausimų sulaukė ir 27 metų juodaodis krepšininkas Brianas, į Šilutę atvykęs iš Pensilvanijos (JAV).

Aukštaūgio Samuelio Deguara vaikai teiravosi apie jo ūgį (šis 25 metų krepšininkas, turintis Italijos pilietybę, yra pripažintas aukščiausiu Italijos piliečiu – jo ūgis yra 225 cm, svoris 132 kg), ar jo tėvai taip pat tokie aukšti ir pateikė daug kitų klausimų.

Po pokalbių surengtas žaidimas „Karavanas” ir tritaškių mėtymo konkursas. Laimėtojai buvo apdovanoti piniginiais prizais , kuriuos įsteigė rėmėjas – Liutauras Indriuška.

Kitą srautinę pamoką „Šilutės” krepšininkai žada pravesti Šilutės pirmojoje gimnazijoje.