Krepšininkės: „Jausmas tas pats, ar žaidžiame šešios, ar septynios“

moteru krepsinis pamarysŠilutės moterų krepšinio komanda „Pamarys“ puikiai žaidžia Lietuvos moterų „A“ lygos pirmenybėse. I etape jos žaidžia „C“ pogrupyje ir yra lyderės – iš 9 žaistų rungtynių tik vienerias pralaimėjo. Tai reiškia, kad jos neabejotinai keliaus į II etapą, kur susitiks su kitų pogrupių lyderėmis bei stengsis iškovoti kelialapį į finalines ketverto varžybas.

Nepriklausomybės dieną šilutiškės paminėjo krepšinio aikštelėje – Mažeikiuose žaidė paskutines I etapo varžybas ir, deja, pralaimėjo. Tiesa, šios rungtynės pakitimų į turnyrinę lentelę neįnešė.

Dėl įvairių priežasčių (traumos, ligos ir kt.) visa komanda susirinkti negalėjo, tad į Mažeikius vyko tik šešios „Pamario“ žaidėjos: Loreta Stančiauskienė, Renata Radišauskaitė, Inga Viliūnienė, Agnė Sakalienė, Jurgita Tamošaitienė ir Ilona Mažeikaitė.

Kaip jos jautėsi prieš varžybas, žinodamos, kad turi tik vieną pakaitinę žaidėją? Krepšininkės tikino, kad jausmas tas pats, ar žais šešios, ar septynios. Pasirodo, „Pamarys“ į išvykas dažnai važiuoja taip „sumažėjęs“, nes ne visoms moterims pavyksta rasti laiko kelionėms.

Kaip bebūtų, šią komandą galima pavadinti drąsia ir ištverminga, jei tokia maža nuėjo taip toli. Ar nereikėtų „Šilutės“ krepšininkams pasimokyti iš moterų? Juk ir vyrai, ir moterys žaidžia antroje pagal stiprumą šalies lygoje, ir moterys yra tarp lyderių, o vyrai – pabaigoje. Vyrai, susiimkit!

O dabar apžvelkime, kaip sekėsi mūsiškėms paskutinėse I etapo varžybose.

Visa kova su Mažeikių „Mažeikiais“ vyko taškas į tašką. Vos tik „Pamario“ moterys atitrūkdavo keliais taškais, „Mažeikiams“ į pagalbą atskubėdavo teisėjai…

Taip ir susiklostė, kad šilutiškėms namo teko grįžti be pergalės. Vos trimis taškais jas aplenkė „Mažeikiai“ – 56:53. Bet, pasak žaidėjų, jos jaučiasi nugalėjusios…

Rezultatyviausia „Pamario“ komandoje buvo R.Radišauskaitė, pelniusi 20 taškų. 13 taškų pelnė I.Viliūnienė, 10 – L.Stančiauskienė, 5 – A.Sakalienė, 3 – I.Mažeikaitė ir 2 – J.Tamošaitienė.

Moterų laukiančios artimiausios rungtynės vyks Kaune kovo 2-3 dienomis su „LSU Kaunas“ ir „SKK Komanda“. Čia jau prasidės 2012-2013 m. sezono LMK „A“ lygos pirmenybių antrasis etapas.