Krepšininkų širdys plakė išvien

krepsinis sveikatos biuras vaikaiŠilutės krepšinio salėje surengtas vaikų ir paauglių krepšinio turnyras „Kai mūsų širdys plaka išvien“. Jį organizavo Savivaldybės sveikatos biuro vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros skyrius, talkino Šilutės sporto mokyklos treneriai.

Toks turnyras vyksta jau antrą kartą, jo tikslas – pritraukti kuo daugiau vaikų ir jaunimo užsiimti naudinga veikla, propaguoti sveiką gyvenseną, aktyviai dalyvauti sportiniame gyvenime, turiningai praleisti vasaros atostogas.

7-12  metų vaikų grupėje varžėsi keturios komandos. III vietą iškovojo „Nike“ komanda (A.Visockius , O.Ulteravičius ir G.Bartkutė), sidabro medalius gavo „Krepšininkai“ (V.Šilinskaitė, A.Ulteravičius ir I.Bartkutė). Geriausiai tądien žaidė ir iškovojo I vietą šauni trijulė: M.Bartkus, A.Požė ir A.Kočmariovas („Bull“ komanda).

Tarp 13-16 metų vaikų III vietą iškovojo komanda tokiu pačiu pavadinimu, kaip ir kitame pogrupyje „Nike“ (G.Kutkaitė, D.Suškovas, L.Žvirblis). Antri buvo „Žalgirio partizanai“ (L.Suškovas, E.Bartkus ir R.Pocius), o aukso medalius bei teisę dalyvauti finaliniame krepšinio turnyre tarp rajoninių komandų iškovojo „NBA“ (S.Bakutis, M.Galdikas ir E.Galdikas). Finalas vyks liepos 27-ąją.

Rajoninio turnyro dalyviai apdovanoti padėkos raštais bei ledais, prizininkai gavo po medalį bei simbolines dovanėles.