Krepšinio klubas „Šilutė“ atranda naujus rėmėjus

PADIMANSKAS 2Viešosios įstaigos „Šilutės sportas“ globojamas krepšinio klubas „Šilutė“ kasmet Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) užima prizines vietas, nors apie didelius pinigus klubo išlaikymui tik pasvajoja.

Pasak įstaigos vadovo Dainiaus Gricevičiaus, kad išsilaikyti NKL, vieneriems metams klubas gauna Šilutės savivaldybės tarybos paramą – 50 tūkst. Eur. Panaši suma dar surenkama iš rėmėjų: stambių verslo įmonių, tokių kaip durpių įmonė „Klasmann – Deilmann Šilutė“, UAB „Šilutės polderiai“, UAB „Įtampa“, UAB „Žibai“. Klubą remia ir bemaž visos Šilutės miesto maitinimo įstaigos – maitina krepšininkus. Pati maloniausia parama gaunama iš krepšinio klubo fanų, kurie mokėdami už varžybų bilietus per metus atneša apie 10 tūkst. Eur.

D. Gricevičiui ypač malonu, kad atsiranda ir pavienių klubo rėmėjų, kurie, matydami prasmę, apsisprendžia klubą remti būtinomis dovanomis. Vienas naujausių tokių rėmėjų – Edgaras Padimanskas, Šilutės ligoninės urologas, Savivaldybės politikas. Jis pasirūpino, kad klubo žaidėjai iki NKL sezono pabaigos racionaliai naudodami nepritrūktų sportininkams būtinų maisto papildų ir kineziologinių teipų. Pastarieji pleistrai yra medicininė priemonė, kuri naudojama skausmui malšinti.

Tiesiog myli sportą, ir ypač krepšinį

E. Padimanskas pasakoja, jog su šeima į Šilutę atvyko gyventi prieš 11 metų. Abu su žmona Dangira medikai, visuomeniški žmonės. Jis pats visą gyvenimą mėgo sportą, jaunystėje daug laiko praleisdavo krepšinio aikštelėje. Tad kai atvyko į Šilutę, pirmiausia susidomėjo Klaipėdoje vykstančiomis krepšinio varžybomis, tapo Klaipėdos krepšinio komandos „Neptūnas“ sirgaliumi. Tik daug vėliau pamatė, kad ir čia, Šilutėje yra krepšinio komanda ir jos aistruolių.Gydytoju pomegiai_Balcenas_su_Padimansku_krepsinio_rungtynese

„Draugas Jonas Gavėnia, „Šilutės“ vadybininkas – trenerio asistentas, pakvietė pasižiūrėti klubo krepšininkų varžybas vasaros sporto stovykloje, o vėliau ir LKL turnyre. Tada „Šilutės“ komanda tapo sava man ir mano šeimai“, – sako E. Padimanskas.

Dažniausiai stebėti varžybų jis keliauja su trylikamete dukra Goda. Žmonai Dangirai yra tekę ne tik stebėti šilutiškių krepšininkų žaidimą, bet, kaip gydytojai neurologei, vieną kitą jų ir gydyti.

„Džiaugiamės, kad kai „Šilutė“ žaidžia Vydūno gimnazijos sporto salėje, joje visuomet yra apie 400 – 500 žiūrovų“, – sako medikas.

Apsisprendė padėti

Stebėdamas varžybas ir bendraudamas su krepšinio komandos žaidėjais bei organizatoriais, E. Padimanskas pastebėjo, jog komanda neturi turtingo biudžeto. Tada ir kilo mintis, kad ir jis galėtų bent minimaliai padėti. Kartu su draugu mediku, krepšinio aistruoliu iš Klaipėdos šilutiškis rado galimybę gauti kokybiškų sportininkams būtinų maisto papildų. Maisto papildai sportui bei teipai gaunami iš pačių gamintojų Suomijoje bei Vokietijoje.

„Dovanas atidavėme kartu su žmona, ir galiu pasakyti, kad buvo malonu, jog „Šilutės“ komandos krepšininkams dovana patiko“, – pasakojo E. Padimanskas.

Pasitarę šeimoje jie nusprendė, kad bandys padėti komandai ir kito NKL sezono metu.