Krepšinio mėgėjai senus metus palydėjo sporto salėje

vilkyciu krepsinisKalėdų laukimas Vilkyčiuose buvo dviguba šventė, nes vilkytiškiai neįsivaizduoja Kalėdų be sportinių varžybų. Tad prieškalėdines sporto šventes pradėjo krepšininkai, kuriems sporto klubas „Vilkyčių jėga“ surengė krepšinio turnyrą.

Kalėdiniame krepšinio turnyre iš viso dalyvavo komandos iš Agluonėnų, Saugų, Priekulės, Vilkyčių ir įmonės „Germanika“. Tiek krepšininkai, tiek žiūrovai turėjo ką veikti vakarais net pusantro mėnesio: vieni atkakliai kovojo krepšinio aikštelėje, kiti atkakliai palaikė savąsias komandas.

Komandos žaidė ratų sistema, kad išaiškintų 4 finalininkes. Po gražių kovų į finalinį ketvertą nepateko Agluonėnai.

Tad pirmajame pusfinalyje susitiko grupėje pirmieji buvę Priekulės krepšininkai ir ketvirti likę „Germanika“ krepšininkai. Rezultatu 86:62 laimėjo Priekulė. Antrajame pusfinalyje susitiko Vilkyčiai ir Saugos, saugiškiai laimėjo 88:63.

Tad kovoti dėl trečiosios vietos teko Vilkyčiams ir „Germanikai“. Nors grupės varžybose vilkytiškiai buvo stipresni, mažajame finale jiems tai nepavyko. Po atkaklios kovos rezultatu 71:67 „Germanika“ iškovojo III vietą.

Finale susitiko Priekulės ir Saugų komandos. Jau nuo pat pirmųjų minučių Priekulė griebė Saugas už pakarpos ir gražiais deriniais, dėjimais į krepšį, tolimais metimais, darnia gynyba nugalėjo rezultatu 103:41.

Priekuliškiai iškovojo Kalėdinio turnyro čempionų vardus, aukso medalius ir nuostabią taurę.