Krepšinio mėgėjus į Juknaičius sukvietė „Kalėda 2014“

krepsinis juknaiciuoseGausus krepšinio mėgėjų būrys iš visos seniūnijos vėl tradiciškai rinkosi į Juknaičių pagrindinės mokyklos sporto salę, kur surengtas kasmetinis 3×3 krepšinio turnyras „Kalėda 2014“. Devynias komandas, pasiryžusias kovoti dėl „Kalėdos 2014“ prizų, pasveikino Juknaičių seniūnas Valentinas Dylertas ir palinkėjo atkaklių ir draugiškų varžybų.

Juknaičių gyvenvietei atstovavo keturios komandos (viena – mokyklos vaikinų ir trys bendruomenės), iš Pašyšių atvyko trys komandos, po vieną – iš Leitgirių ir Domaičių. Dėl patekimo į pusfinalį komandos kovojo taškas į tašką, ir pusfinalį pasiekė „Juknaičiai“, „Judesys“, „Magic“, „Pašyšių senjorai“.

Geriausiai žaidė ir pirmąją vietą laimėjo komanda „Juknaičiai“, antra liko Juknaičių jaunimo komanda „Judesys“, trečią vietą laimėjo komanda „Magic“.

Turnyrui teisėjavo Juknaičių pagrindinės mokyklos krepšinio būrelio treneris Artūras Silius ir Juknaičių sporto klubo prezidentas Vidas Pėteris.

Naudingiausiu krepšinio turnyro žaidėju vieningai išrinktas juknaitiškis Artūras Grygelis. Tritaškių metimo varžybų nugalėtoju tapo komandos „Juknaičiai“ atstovas Renatas Zapolskis.

Mokyklos direktorė V.Šimelionienė nugalėtojus apdovanojo diplomais ir taurėmis, o visoms komandoms įteikė padėkas už dalyvavimą krepšinio turnyre. Komandinius prizus įsteigė Juknaičių bendruomenė, Didįjį prizą – Juknaičių seniūnas V. Dylertas, naudingiausio žaidėjo prizą – V.Šimelionienė.