Krepšinio pirmenybių geriausiųjų ketvertukas jau aiškus

F __Šilutės rajono krepšinio pirmenybėse lyderių vaidmenį puikiai saugo Žemaičių Naumiesčio „Pilupis“ (vadovas M.Lileikis), kuris paskutinėse rungtynėse nesunkiai įveikė „Draugystę“, o prieš tai varžybose po nelengvos kovos įveikė ir pajėgią Šilutės „Vandentiekio“ komandą (vadovas V.Urbonas). Pirmąjį ratą naumiestiškiai užbaigė be pralaimėjimų.
Visos rungtynės vyksta Šilutėje, krepšinio salėje (Gluosnių g.13 B). Kovoja vis dar tos pačios 8 komandos. Po 1-ojo rato, kai komandos sužais po 7 rungtynes, pirmenybės skils į dvi dalis: keturios stipriausios kovos dėl didžiosios taurės, likusios – dėl mažosios.

Rusniškių debiutantų komandai pergalėmis pirmenybėse  nesninga. Nors noro žaisti jiems netrūksta, nesustabdo jų net potvynis – atvyksta į visas varžybas, ir dar su gausia palaikymo komanda. Rusniškiai yra pralaimėję 5 rungtynes, vienas prieš „Germanikos“ komandą laimėjo, dar laukia susitikimas su „Vilkyčiais“.

Pirmenybių lyderis „Pilupis“ nesenai buvusiame susitikime su „Vandentiekiu“ ( kurio laukė visi sirgaliai) iškovojo pergalę. „Pilupio“ kraitis – 14 taškų, visos rungtynės laimėtos. „Vandentiekis“ po visų sužaistų rungtynių turi 12 taškų, tiek pat taškų po visų 7 sužaistų rungtynių turi ir Šilutės „Fen team“ ekipa.

Šilutės sporto mokyklos rinktinė (SM) prie savo turimų 10 taškų dar gali prisidurti 2 taškus jei nugalėtų „Draugystę“. Ir jos kraityje taip pat būtų 12 taškų.

Liko vos dvejos rungtynės ir baigsis pirmasis ratas. Komandos pasidalins į dvi stovyklas: „Didžioji taurė“ ir „Mažoji taurė“.

Pagal turimus duomenis, dėl didžiosios taurės kovos šios komandos: „Pilupis“, „Fen-Team“, „Vandentiekis“ ir „Šilutės SM“.

Rungtynės su „Draugyste“ jau nieko nelemia, jei mokyklos auklėtiniai ir pralaimės rungtynes, jiems užtenka taškų, kad būtų geriausiųjų ketvertuke.

„Mažosios taurės“ kovose dalyvaus „Vilkyčiai“, „Draugystė“, „Germanika“ ir „Rusnės“ komandos.