Krepšinio savaitė – su pergale ir pralaimėjimo kartėliu

nkl krepsinis_pukelisNacionalinės krepšinio lygos čempionate Roberto Kuncaičio vadovaujama „Šilutė“ ketvirtadienį išvykoje susitiko su Klaipėdos „Nafta – Uni – Akvaservis“ krepšininkais, ir po atkaklios kovos buvo priversta jiems pasiduoti rezultatu 78:70.

Tačiau namų aikštelėje, palaikant pilnutėlei sirgalių salei, „Šilutė“ įveikė Šakių „Vytį“ rezultatu 82:92.

Dabar „Šilutė“ turnyrinėje lentelės dalijasi 3-4 vietas su Raseinių „Rasais“, savo sąskaitoje turi keturias pergales ir du pralaimėjimus.

Sunkiai, bet nugalėti

Susitikimas tarp šilutiškių ir klaipėdiečių buvo įdomus ir apylygis. Po I kėlinio vos 4 taškais pirmavo uostamiesčio krepšininkai. II kėlinį komandos sužaidė lygiai, pelnydamos po 20 taškų. Tad mūsiškiai vis dar atsiliko 4 taškų skirtumu.

Trečiąjį kėlinį šilutiškiai sužaidė rezultatyviau – pelnė 20 taškų, o varžovai – 16. Tad atsižaidusi 4 taškus, „Šilutė“ rezultatą išlygino – 61:61.

IV kėlinyje likus žaisti 4 minutėms „Šilutės“ komanda dar turėjo minimalų pranašumą 69:70. Bet klaipėdiečiai pademonstravo tikrą šou: Viktoras Chodosovskis pelnė 6 taškus iš eilės, dėjimą į krepšį atliko Benas Bagdonavičius, o Aidas Einikis pridėjo taiklų baudos metimą, ir klaipėdiečiai šventė ketvirtąją pergalę, o „Šilutė“ turėjo pripažinti pralaimėjimą 78:70.

„Šilutės“ komandoje tądien daugiausiai taškų pelnė Aurelijus Pukelis – 16, po 10 taškų pridėjo Brianas Wanamakeris, Simas Raupys ir Darius Kibildis.

Namuose įveikė „Vytį“

Šeštadienį „Šilutės“ komanda namuose susitiko su Šakių „Vyčiu“. Rungtynių pradžia sėkmingiau klostėsi mūsiškiams – surengę galingą spurtą, šilutiškiai atitrūko 19:6.

„Vyčio“ žaidėjai stengėsi artėti, bet sunkiai sekėsi tą daryti. Tiesa, pora svarbių Pauliaus Belevičiaus metimų leido gerokai apmažinti deficitą – 29:36. II kėlinio pabaigoje „Vytis“ atsiliko tik 3 taškais – 35:38.

Tačiau „Šilutė“, pajutusi varžovus kvėpuojant į nugarą, sėkmingai realizavo kelis tolimus šūvius ir vėl atitolo nuo varžovų 78:61.