Krepšinio turnyras mokytojui S.Urmulevičiui atminti

sveksnos krepsinio turnyras komandosKlaipėdiškis Kazimieras Budrys nuo 1977 metų rengia šeimų krepšinio varžybas, ir manoma, kad yra vienintelio pasaulyje šeimų krepšinio turnyro įkūrėjas. Jo rengiami turnyrai seniai išaugo iki tarptautinio lygio, juose dalyvauja šeimų komandos iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos, Suomijos, Vokietijos.

2011 metais vyko 35-asis šeimų turnyras, kuriame dalyvavo net ryškiausios Lietuvos krepšinio žvaigždės – Arvydo Sabonio šeimos komanda.

Šį savaitgalį Švėkšnoje vyko 3-iasis atrankos šeimų krepšinio turnyras mokytojui Sigitui Urmulevičiui atminti, kuriame dalyvavo keturių šeimų komandos: Siliai iš Vainuto, Bručkai iš Gargždų, Jonaičiai iš Mosėdžio ir Stoniai iš Švėkšnos.

Visą pusdienį aikštelėje vyko kovos, kol paaiškėjo varžybų rezultatai. Finale susitiko Stonių ir Bručkų šeimų komandos, ir po įnirtingos kovos nugalėjo švėkšniškiai Stoniai. Po Bručkų šeimos liko Siliai ir Jonaičių komanda.

Krepšininkai apdovanoti atminimo medaliais, taurėmis, spalvotomis atmintinėmis ir asmeninėmis dovanėlėmis.

Turnyro svečiai prisiminė mokytoją Sigitą, kuris 40 metų dirbo mokykloje ir buvo universalus sportininkas: puikiai mėtė ietį, žaidė krepšinį ir stalo tenisą, teisėjavo varžybose. Jo vadovaujami krepšininkai žaidė net Lietuvos krepšinio pirmenybių aukščiausioje lygoje. Be to, jis vadovavo mokyklos chorui ir šokių būreliams, dūdų orkestrui, įdomiai vedė muzikos ir istorijos pamokas.

Varžyboms teisėjavo Audrius Urmulevičius ir Ignas Giedraitis, sekretoriavo Kristina ir Darius Butkevičiai. Turnyrą rėmė Klaipėdos krašto laikraštis „Vakarų ekspresas“, Lietuvos šeimų krepšinio lyga, Švėkšnos seniūnija, „Saulės“ gimnazija, S.Jokužio spaustuvė, UAB „Klaipėdos monolitas“, Stonių šeima, kavinė „Viesulas“.