Krepšinio turnyre triumfavo šeimininkai

rudens turnyras nugaletojaiŠilutės sporto mokykla organizavo krepšinio turnyrą „Šilutės ruduo 2013“. Jame dalyvavo po vieną Plungės ir Klaipėdos bei dvi Šilutės sporto mokyklos komandos. Stipriausia buvo viena mūsiškių komanda.

Mokyklos direktorius Aivaras Lileikis sako, kad šio turnyro tikslas populiarinti krepšinį tarp mokinių, taip pat tai neblogas apšilimas visoms komandoms prieš Moksleivių krepšinio lygos čempionatus.

Sirgalių teigimu, labai smagu, kad turnyre dalyvauja dvi Šilutės SM komandos, nes tada yra daugiau rungtynių, kuriose galima palaikyti saviškius. Dilema lieka tik saviškių tarpusavio kova.

Šilutiškių susitikimas

Turnyrą pradėjo dvi Šilutės sporto mokyklos komandos: SM I – 2000 m. gimę krepšininkai ir SM II – 2001 m. gimę krepšininkai. Jų dvikovos visi labai laukė, tad salėje susirinko nemažai sirgalių.

Pirmasis kėlinys pasibaigė 17:16 jaunosios Šilutės SM II komandos krepšininkų naudai (treneris Petras Jonikas). Antrajame kėlinyje jie padidino persvarą iki 4 taškų – 35:31. Prie tokio rezultato daug prisidėjo E.Miniotas, kuris antrame kėlinyje pelnė 16 taškų iš bendro 18 taškų komandos kraičio.

Bet vienas lauke – ne karys. Supykę Aliaus Rauluševičiaus auklėtiniai trečiajame kėlinyje pakeitė visą žaidimo eigą: po 3 kėlinių rezultatu 42:51 jau pirmavo SM I komanda. Jaunieji krepšininkai bandė vytis, bet nesėkmingai: 53:60 pergalę šventė SM I komanda.

Klaipėdos V.Knašiaus KM ir Plungės „SRC-Žemaitukai“ susitikimas baigėsi plungiškių naudai. Šilutės SM I komanda įveikė plungiškius ir džiaugėsi dar viena pergale. Šilutės SM II komanda rungtynėse su klaipėdiečiais turėjo pripažinti svečių pranašumą.

Pailsėję 2001 m. gimę šilutiškiai stojo į kovą su „SRC-Žemaitukais“. Nuovargis ar metų skirtumas mūsiškiams neleido iškovoti pergalės.

Paskutinėse rungtynėse susitiko vyresnieji šilutiškiai su klaipėdiečiais. Daug jėgų kainavusi kova baigėsi 3 taškų klaipėdiečių persvara.

Suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, kad turnyro „Šilutės rudens 2013“ nugalėtojais tapo Šilutės SM I komanda. Antri buvo plungiškiai (treneris E.Timofejevas), treti – klaipėdiečiai (J.Bražas), ketvirta – Šilutės SM II komanda.

Tritaškiai ir baudos

Turnyre buvo aiškinamasi, kurie žaidėjai geriausiai mėto tolimus metimus ir baudas.

Tritaškių ir baudų mėtimo konkurse dalyvavo po du atstovus iš kiekvienos komandos. Mūsiškiams pirmųjų vietų užimti nepavyko, bet ir antrais būti neblogai. Tritaškių konkurse II vietą užėmė Dovydas Rimkus, baudų – II vieta atiteko Jevgenijui Miniotui.

Naudingiausiu žaidėju tarp 2000 m. gimusių krepšininkų pripažintas Dovydas Vėlyvis. Jis rungtynėse šauniai kovojo dėl atšokusių kamuolių tiek po varžovų krepšiu, tiek po savuoju. Taip pat atliko daug gražių prasiveržimų bei pelnė nemažai taškų savo komandai.

2001 m. gimusiųjų komandoje naudingiausiu pripažintas Robertas Miliauskas, kuris pasak trenerio P.Joniko, yra padaręs didelę pažangą ir rungtynėse atliko ne viena gražų perdavimą, metimą bei atkovojo nemažai kamuolių.