Kroso taurės varžybose šilutiškiai sėmė bronzą

lengvojji atletika_budrikas_bartkute_mickusLapkričio 12 dieną Smiltynėje vyko AB „Smiltynės perkėla“ krosas ir Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės V etapas, kuriame dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos trenerių Linos Leikuvienės ir Stasio Oželio treniruojami auklėtiniai.

Šilutės lengvaatlečiai puikiai pasirodė visuose penkiuose etapuose ir tarp devynių rajonų komandų užėmė trečiąją vietą.

Šių varžybų tikslas – puoselėti jaunimo susidomėjimą lengvąja atletika bei populiarinti bėgimą raižyta vietove (krosą). Taip pat norima didinti aktyviai sportuojančių mokinių skaičių, kelti jaunųjų sportininkų meistriškumą bei išsiaiškinti pajėgiausius bėgikus Lietuvoje.

Paskutiniame 5-ajame varžybų etape dalyvavo 14 Šilutės sporto mokyklos auklėtinių. Kai kuriems jų pavyko po visų etapų parsivežti ir medalių.

Gerda Bartkutė, kurią treniruoja S.Oželis, mergaičių, gimusių 2003 m. ir jaunesnių grupėje, bėgo 1500 m distanciją ir ją įveikė per 5:52 min. Gerda aplenkė 14 iš septyniolikos bėgikių ir pasipuošė bronzos medaliu bei savo komandai padovanojo 15 taškų.

Kita trenerio auklėtinė Inga Nausėdaitė medalio neiškovojo, bet jos dalyvavimas komandai pridėjo svarbius 7 taškus.

Tą patį nuotolį bėgo ir L.Leikuvienės auklėtinė Neringa Kuprytė. Ji finišavo penkta ir komandai pridėjo 12 taškų.

Jaunutės, gimusios 2001-2002 m., bėgo 2385 m distanciją. Trys L.Leikuvienės bėgikės prizinių vietų neiškovojo, bet dviem pavyko pridėti komandai taškų: Julija Baciutė pelnė 10 taškų, Erestida Bagdonaitė – 8.

Jaunučių bėgime (2385 m) dar du L.Leikuvienės auklėtiniai pridėjo Šilutės komandai taškų. Justas Budrikas, finišavęs ketvirtas, komandai iškovojo 13 taškų, o Osvaldas Gusčius, nors ir nepateko į greičiausių dešimtuką, bet komandai pridėjo 4 taškus.

Jauniai (gimę 1999-2000 m.) bėgo 5140 m distanciją. Šilutiškiui Kęstui Mickui finišuoti kaip prizininkui nepavyko, bet komandai jis pridėjo 10 taškų (tren. L.Leikuvienė ir M.Urmulevičius).

Susumavus visų penkių etapų rezultatus paaiškėjo, kad G.Bartkutė, J.Budrikas ir K.Mickus savo amžiaus grupėse buvo treti ir iškovojo taures. O Šilutės sporto mokyklos komanda taip pat užėmė trečiąją vietą. Už tai treneriams įteikta taurė.

Pirmąją vietą užėmė Šiaulių r. komanda, antrąją – Marijampolės.