Kroso trasose – puiki nuotaika ir geri rezultatai

krosas sveksnaŠilutės rajono mokyklų ir gimnazijų krosas – vienas masiškiausių sportinių rudens renginių. Jame šiemet dalyvavo 14 mokyklų komandos po 12-16 mokinių. Kiekvienas iš 207 dalyvių bėgo taip, kaip spėjo pasiruošti.

Greičiausią ir ištvermingiausią komandą atsivežė Švėkšnos „Saulės“ gimnazija – ji surinko 177 taškus. Tik 10 taškų atsiliko Šilutės pirmosios gimnazijos bėgikai (167 tšk.), treti – liko Vainuto gimnazistai (141 tšk.), po jų – Žemaičių Naumiesčio ir Vydūno gimnazijų moksleiviai.

Iš pagrindinių mokyklų stipriausi buvo Pamario pagrindinės mokiniai, jų komandinis kraitis – 127,5 taškai. Antrąją vietą iškovojusi M.Jankaus pagrindinės mokyklos komanda atsiliko 1 tašku, treti liko bėgikai iš Katyčių – 124 tšk.

Jauniausių vaikų grupėje 500 m distanciją greičiausiai įveikė I.Briedytė iš Usėnų ir juknaitiškis N.Zaniauskas, jaunučių grupėje tą pačią distanciją laimėjo G.Bartkutė, o berniukų grupėje 1000 m bėgimą laimėjo J.Budrikas – abu iš M.Jankaus pagr. mokyklos. Jaunių, gimusių 2000-2001 metais grupėje, 1000 m distancijoje nugalėjo Pirmosios gimnazijos mokiniai J.Bacaitė ir D.Šatkus, bėgęs 1500 m.

Vyriausieji bėgo 1000 m ir 2000 m. Merginų grupėje laimėjo Vydūno gimnazijos atstovė E.Balodytė ir K.Mickus iš Pirmosios gimnazijos.

Komandas ruošę mokytojai ir varžybų teisėjai stengėsi, kad 4 amžiaus grupių prizininkai (atskirai mergaitės ir berniukai) galėtų džiaugtis pasiektais rezultatais ir pasipuošti medaliais.