KTU pagalba stojantiesiems: siūlo alternatyvą šiemet nevykusioms studijų mugėms

Pasaulinė pandemija ir dėl jos įvesti karantino ribojimai šiemet sutrukdė surengti tradicines studijų muges didžiuosiuose šalies miestuose, kasmet sutraukiančias tūkstančius moksleivių ir studentų iš visos Lietuvos. Studijų parodos neretai tapdavo atspirties tašku abiturientams renkantis studijų kryptį, todėl siekiant, kad visi galvojantys apie savo ateitį turėtų ne prastesnę galimybę pasikonsultuoti apie studijas ir susijusius klausimus, KTU pristato skaitmeninę alternatyvą.

nuotr. KTU SAF

„Kaip ir per ankstesnes aukštųjų mokyklų studijų muges, kurių visus metus nekantriai laukdavo stojantieji, taip ir šiais metais Kauno technologijos universitetas (KTU) kviečia moksleivius, studentus, jų tėvus ir mokytojus kovo 25 d. 13.30 val. rezervuoti laiką savo kalendoriuose ir prisijungti į specialų virtualų renginį, kuriame galės gauti atsakymus į visus rūpimus klausimus“, – teigia KTU Rinkodaros skyriaus vadovė Paulina Kuzmickaitė-Bernotė.

Renginyje „Klausinėk – nesidrovėk: Q&A su KTU” bus suteikiama galimybė betarpiškai pabendrauti su KTU atstovais. Pirmojoje renginio dalyje vyks KTU rektoriaus, studijų prorektoriaus, dekanų ir administracijos susitikimas su moksleiviais bendraisiais klausimais, antrojoje – atskirų fakultetų susitikimas su moksleiviais konkrečiais studijų klausimais (daugiau informacijos apie renginį: http://bit.ly/3rY5LzZ).

Moksleivių, studentų, jų tėvų ir pedagogų patogumui taip pat atnaujintas stojantiesiems.ktu.edu internetinis puslapis, kuriame pateikiama visa pagal studijų pakopas suskirstyta stojantiesiems aktuali informacija – bendrosios taisyklės, konkursinio balo sandara, stojimo žingsniai (datos ir terminai, prašymo pateikimas, stojamieji egzaminai, studijų sutarties sudarymas), finansinė informacija apie stojamąsias įmokas ir studijų kainas. Taip pat parengtas ir dažniausiai užduodamų klausimų (D.U.K.) rinkinys.

Stojantiesiems.ktu.edu puslapyje integruotos skilties mokykloms polapyje siūlomi ir skirtingų tematikų mokymai mokytojams bei moksleiviams, besiruošiantiems brandos egzaminų sesijai. Virtualiajame ture vos vienu mygtuko paspaudimu galima pasivaikščioti po Universitetą: pamatyti fakultetus, auditorijas, laisvalaikio erdves, bendrabučius, laboratorijas ir kitas patalpas.

„Lankytojai taip pat galės atrasti skirtingas vertes, padėsiančias studijų metu atsiskleisti kiekvieno saviraiškai: pateikiama informacija apie talentų akademiją „GIFTed“, meno kolektyvus, studentiškas organizacijas, sporto klubą „ACTIVATed“ ir daugelį kitų, nes KTU – tai ne tik studijos“, – tikina P. Kuzmickaitė-Bernotė.

Moksleiviams ir suaugusiems, siekiantiems įgyti daugiau žinių ir įgūdžių, gilinti turimas kompetencijas ir skirti dėmesio asmeniniam tobulėjimui Universitetas siūlo ir neformalaus švietimo galimybes.

Visi besidomintys studijų galimybėmis KTU ir norintys užduoti rūpimus klausimus, pasitikslinti informaciją, padiskutuoti ar pasikonsultuoti, darbo dienomis gali kreiptis į Universitete veikiančiąją „karštąją“ liniją trumpuoju numeriu 1872, el. paštu pasikalbam@ktu.lt ar „Facebook Messenger“ programėlėje.

Nuo plataus visų pakopų studijų programų sąrašo, nemokamų konsultacijų su geriausiais KTU lektoriais, doktorantais ir profesoriais, padėsiančiais geriau pasiruošti valstybiniams brandos egzaminams (VBE), iki paskaitų apie streso valdymą, efektyvų mokymąsi ir karjeros pasirinkimus – visa tai būsimiems studentams siūlo Kauno technologijos universitetas.

Labiau atlaisvinus karantino sąlygas KTU ruošia dar vieną siurprizą moksleiviams, studentams ir visuomenei plačiąja prasme – kviečiame sekti naujienas stojantiesiems.ktu.edu.