Kultūristas M.Mėgelaitis vėl garsina Šilutę

fitnesas megelaitisŠeštadienį vykusiame tarptautiniame kultūrizmo ir fitneso turnyre „Oslo Grand Prix 2014“ šilutiškis Marius Mėgelaitis, dalyvaudamas vyrų klasikinio kultūrizmo rungtyje iki 180 cm kategorijoje laimėjo II vietą tarp 16 dalyvių.

Džiugu, kad tokio lygio prestižiniame turnyre vėl garsinamas Šilutės vardas.

Mariaus treneris Mindaugas Vilkas, Šilutės sporto ir sveikatingumo centro „Oazis“ vadovas, teigia, kad tai – nepaprastai aukštas sportininko pasiekimas, turint omenyje, kad Mariui – vos 20 metų, o jis varžėsi vyrų kategorijoje.

Daugelis šiame Norvegijos turnyre dalyvavusių sportininkų ir trenerių žavėjosi Mariaus pasiekimu. Domėjosi, kokiuose turnyruose Marius yra dalyvavęs, ir stebėjosi, kodėl jie apie jį nieko nežinojo, nes dauguma dalyvių tokio lygio turnyruose dalyvauja jau daug metų.

Pirmosios vietos laimėtojas Darius Minkevičius, atstovaujantis Marijampolės klubui „Tauras“, tarptautiniuose turnyruose dalyvauja jau daugiau nei 23 metus, todėl jam nusileisti Mariui nebuvo gėda.

M.Vilkas neslėpė džiaugsmo dėl M.Mėgelaičio rezultatų: „Marius pasirodė puikiai! Į Oslą važiavome turėdami tikslą patekti į finalą, bet 2-oji vieta pranoko lūkesčius. Marius dar kartą įrodė, kokį lygį yra pasiekęs. Neabejoju, kad Mėgelaičio pavardė ateityje tarptautinėse arenose garsiai nuskambės dar ne kartą“.

Pasak trenerio, Marius dabar ruošiasi Lietuvos kultūrizmo ir fitneso čempionatui Kėdainiuose, kuris vyks gegužės 3 dieną. Jo laimėtojas gaus kelialapį į Lietuvos rinktinę, su kuria skris į Ispaniją – į Santa Suzana mieste vyksiantį Europos jaunimo čempionatą. M.Vilkas įsitikinęs, kad M.Mėgelaitis tikrai taps Lietuvos rinktinės nariu.

„Noriu pasidžiaugti, kad Šilutę Lietuvoje ir už jos ribų  garsina tokie jauni sportininkai. Darbštūs, kantrūs, užsispyrę, atkakliai tikslo siekiantys jaunuoliai dar kartą patvirtina, kad žvaigždės gimsta ne kažkur danguje, o čia pat mūsų nuostabiame mieste“, – sako M.Vilkas.