Kultūros dieną darželinukai kovojo protų mūšyje

darzelinuku protu musisF.Bajoraičio viešoji biblioteka sukvietė lopšelių – darželių “Gintarėlis” (Gudragalviai), “Ąžuoliukas” (Giliukai), “Žibutė” (Žiburiukai), “Žvaigždutė” (Taškučiai), “Pušelė” (Svajokliai) paruošiamųjų grupių vaikučius į protų mūšį.

Bibliotekininkės Liuda, Šarūnė (Žinau) ir Dalia (Nežinau) supažindino komandas, pakvietė jas prisistatyti. Už tai jos buvo įvertintos papildomais balais. Išsiaiškinus protų mūšio eigą, mažieji buvo pasiryžę keliauti į rimtųjų klausimėlių karalystę. Nukeliauti reikėjo į muzikos, pasakų, personažų, knygų autorių ir kitokių klausimų šalis.

Taškas po taško, atmosfera kaito! Komisija paskelbė tarpinius I turo rezultatus: pirmavo Žiburiukai ir Taškučiai. Po trumpos pertraukėlės vaikams atgavus jėgas, renginio vedėjos mažuosius vedė į suktųjų klausimėlių šalį.

Prasidėjo didieji išbandymai, ir įsitikinome – vaikų fantazija beribė.  Po įnirtingų kovų, draugiškų ginčų, aistingo sirgalių palaikymo, kelionė po protų mūšio karalystes baigėsi ir komisija suvedė rezultatus. Nugalėtoja tapo “Žibutės” komanda Žiburiukai, kuriems buvo įteikta praktiška dovanėlė.

Tikimės, kad šis smagus žaidimas, skirtas Kultūros dienai paminėti, mažiesiems knygos bičiuliams patiko. Lauksime jų kituose susitikimuose.

Šarūnė GERULYTĖ, F.Bajoraičio viešoji biblioteka