„Kumikatai“ – 15 medalių

dziudoKovo 31 dieną Palangoje vyko tarptautinis dziudo turnyras „Už savo miestą už savo kraštą’’. Jame dalyvavo sportininkai iš Latvijos ir Lietuvos – per 200 dalyvių.

Turnyre dalyvavo ir gausus būrys Šilutės dziudo klubo „Kumikata“ sportininkų, jie iškovojo daug apdovanojimų. Čempionais savo svorio kategorijose ir amžiaus grupėse tapo Juozas Leškys, Ignas Krilauskas, Benas Kovyrcovas ir Mantas Songaila. Antrąsias vietas užėmė Pijus Jogminas, Rimgaudas Augylius, Ignas Klimanskis ir Mantas Šapalas. Trečiąsias vietas iškovojo Elina Tarozaitė, Gabrielė Palkeckytė, Martynas Filičkinas, Emilis Kovyrcovas, Nojus Kungys, Augustinas Goberis ir Justas Vyšniauskas. Viso iškovota 15 medalių. Kitiems šilutiškiams truputį pritrūko sportinės sėkmės.