Kur dingo pergalės?

krepsinis nkl f1 1Ir vėl savaitgalis praėjo be „Šilutės“ vyrų krepšinio komandos pergalių…
Penktadienį „Šilutė“ išvykoje pralaimėjo Pakruojo „Merestai“, o šeštadienį namuose nusileido svečiams iš Vilniaus „Perlui – MRU“.

Antrą kėlinį pelnė tik 7 taškus

Susitikimą su Pakruojo komanda šilutiškiai pradėjo užtikrintai ir I kėlinį net užbaigė savo naudai 18:24. Deja, II kėlinys mūsiškiams buvo nepalankus: per visas 10 minučių jie pelnė vos 7 taškus, o per tą patį laiką varžovai spėjo įmesti 19 taškų. Tad ilgosios pertraukos metu žvilgtelėjus į švieslentę matėsi „Merestos“ persvara 37:31.

Nors III kėlinį pelnytų taškų skaičiumi mūsiškiai ir laimėjo (16:19), bet bendroje įskaitoje „Meresta“ vis dar pirmavo 3 taškais. Lemiamas IV kėlinys nemažai nervų kainavo visiems stebėjusiems varžybas. Po sunkios kovos rezultatu 81:77 pergale visgi džiaugėsi namų šeimininkai.

Iš šilutiškių rezultatyviausias tądien buvo Vitalis Pancerevas: pelnė 21 tašką, atkovojo 4 kamuolius. Komandos kapitonas Evaldas Jurkus pelnė 18 taškų, 15 taškų surinko Artūras Kaubrys.

Įtemptos varžybos namuose

Šilutės krepšinio salėje šeštadienio kova vyko taškas į tašką. Likus 4 minutėms iki varžybų pabaigos mūsiškiai įvarė streso svečiams, nes buvo jau išsiveržę į priekį 7 taškais (69:62). Bet „Perlas – MRU“ nepasidavė: tolimą metimą, kuris pridėjo 3 taškus komandai, pataikė Tadas Padegimas, iškart po to dar 2 dvitaškius pataikė kiti komandos žaidėjai ir deficitas ištirpo iki minimumo – 69:70.

Iki pat varžybų pabaigos abi komandos bet kokia kaina siekė pergalės, tai viena išsiverždavo į priekį keliais taškais, tai kita.
Lemiamą minutę varžovų komandą į priekį vedė G.Vileita: 4 tikslūs jo baudos metimai leido vilniečiams išsiveržti į priekį – 72:73. Vėliau „Šilutei“ vėl pavyko vienu tašku pirmauti, bet neilgai. Tolimą metimą likus vos 23 sekundėms pataikė „Perlo –  MRU“ žaidėjas.

Vėliau mūsiškiams dar buvo proga išlyginti rezultatą, bet prie baudų linijos sudrebėjo rankos… Tad pergale džiaugėsi vilniečiai 75:78.

„Šilutės“ rezultatyviausi: A.Kaubrys – 16 taškų ir 10 atkovotų kamuolių, V.Pancerevas – 13 taškų, Deividas Petravičius – 12 taškų.