Kur ir kaip gauti paskolą turint skolų?

Finansinis nestabilumas yra vienas nemaloniausių jausmų, kadangi sunku gyventi ramiai, kai į nugarą visada kvėpuoja skolos. Žinoma, šiais laikais galima jas refinansuoti, tad tai puikus pasirinkimas, kai reikalinga pagalba. Kartais skolos nėra tokios didelės, kad reikėtų jas refinansuoti ir žmonės tiesiog nori gauti paskolą turint skolų. Ar tokia situacija bevilšika? Ar niekas nenori skolinti įsipareigojimų turintiems žmonėms, nepriklausomai nuo tų įsipareigojimų dydžio?

Nerimauti nėra dėl ko, nes pasirinkimas – visada yra, tik svarbu neskubėti skolintis, kadangi dažnai viskas atrodo ne taip paprasta, kaip yra išties. Juolab, reikalingas ir skolų grąžinimas, tad nesiskolinkite lengva ranka. Tai ypatingai svarbu kalbant einant apie paskolas turintiems skolų, kurios yra laikomos rizikos veiksniu ir gali sukliudyti gauti paskolą, jei jų dydis peržengs tam tikrą ribą.

Jei jūsų skolos nėra tokios didelės, kad keltų jums didelių finansinių problemų ir neviršija numatytos saugaus skolinimo ribos, tuomet pasiskolinti tokioje padėtyje tikrai nebus problema.

Refinansavimas – vienintelė alternatyva?

Nepriklausomai nuo jūsų situacijos, tais atvejais, kai kaklą spaudžia ne viena skola – siūlome daugiau dėmesio skirti refinansavimo galimybėms, kurios suteikia šansą susitvarkyti su skolomis labai greitai ir labai paprastai. Reikia įvertinti tai, kad refinansavimas kartais tikrai gali būti ne tik kad geriausia, bet ir vienintele galimybe, kokia tik egzistuoja.

Jis išlieka aktualiausias rimtų įsiskolinimų turintiems asmenims, kurie turi įsipareigojimų kelioms institucijoms ir nebepajėgia tvarkingai, pagal paskolos sutartis atlikti mėnesinių įmokų. Tokioje padėtyje atsidūrusiems žmonėms paskolų refinansavimas leidžia padaryti du dalykus:

  • persiderėti dėl patogesnio ir mažiau spaudimo sukeliančio mokėjimų grafiko;
  • o kartais ir gauti papildomą paskolą nepriklausomai nuo jūsų turimų įsipareigojimų.

Refinansavimo atveju yra sujungiamos visos jūsų egzistuojančios skolos ir jos paprasčiausiai yra perduodamos vienai įmonei, kuri jas sumoka. Tuo tarpu jūs liekate skolingas tik vienai įmonei, kurie sudaro palankiausią, ir jums labiausiai tinkamą pinigų grąžinimo planą. Žinoma, tokiu atveju labai svarbu suderinti smulkmenas. Juk aptariamos ne tik palūkanos, tačiau taip pat ir grąžinimo terminas bei kiti niuansai, kurie lemia, kad rasite variantą geriausiai patenkinantį jūsų poreikius. O koks tai? Kiekvienam atvejui tinka ir individualus pasiūlymas, bet ieškant geriausio refinansavimo pasiūlo siūlytume pasidomėti refinansavimo palyginimu.

Savitarpio skolinimo platforma

Nesvarbu ar kalbėsime apie refinansavimą ar apie paprastą paskolą turint skolų, taip pat reikia daugiau dėmesio skirti ir skolinimo platformoms, kurios suteikia galimybę gauti tokio dydžio paskola, kokių reikia ir svarbiausia – visa tai padaryti naudojantis žmonių pagalba. Tai nereiškia, kad paskolas gausite nemokamai, nemokant palūkanų. Paskolos iš žmonių kainuos, tačiau akivaizdu tai, kad dažniausiai skolintis iš žmonių yra kur kas pigiau nei iš įmonių. Žinoma, tokiu atveju reikalingas smulkmenų vertinimas, tad derinkite akcentus, kad liktumėte patenkintas tuo, ką gaunate.

Taip pat tokių platformų yra ne viena, tad būtinai palyginkite ne ik kuo daugiau žmonių, kurie skolina, tačiau taip pat ir kuo daugiau platformų, kurios teikia paskolas labai skirtingomis sąlygomis. Tai atveria galimybes gauti tai, ko jums reikia. Svarbiausia – geriausiomis kainomis.

Greitieji kreditai – įmanoma galimybė

Jeigu jūsų prioritetas – greitis, o jūsų skolos – nedidelės, tokiu atveju siūlome kuo daugiau dėmesio skirti greitus kreditus teikiančioms įmonėms, kurios dažniausiai labai mielai skolina net ir tokiu atveju. Žinoma, kaip minėta anksčiau, įsiskolinimai neturi būti per dideli (jų mėnesinės padengimo įmokos negali būti didesnės nei 40% jūsų pajamų), kitu atveju jums padėti galės tik refinansavimas.

Priklausomai nuo jūsų situacijos ir kredito įmonės, ne visos gali sutikti jums skolinti dėl jūsų įsiskolinimų, blogos kredito istorijos ar kitų veiksnių. Todėl gali tekti skirti šiek laiko paieškoms, ypač jei mažos palūkanos yra vienas iš jūsų prioritetų.

Nesvarbu ką pasirinksite ir kas jums bus prieinama, bet niekada neskubėkite skolintis: pirma susipažinkite su sutarties sąlygomis, konkurentų pasiūlymais ir visada įsivertinkite savo galimybes padengti įsipareigojimus. Tik atlikę savo „namų darbus“ padėkite parašą ant sutarties. Tai ypatingai aktualu kalbant apie paskolas ir taip turintiems skolų.