Kūrybinės raiškos savaitė Juknaičiuose

juknaiciu kurybos savaiteAtvirų durų ir vaikų kūrybinės raiškos savaitė „Pabūkime kartu” yra tradicinis Juknaičių pagrindinės mokyklos ikimokyklinių grupių renginys, kuriuo siekiama vaikų meninės raiškos plėtotės.

Visą savaitę vaikus ir jų tėvelius džiugino įvairūs renginiai į kuriuos buvo kviečiami ir vaikučiai, kurie dar darželio nelanko.
Ugdytiniai susipažino su Šv. Velykų šventės tradicijomis, mokėsi marginti kiaušinius, rišo verbas ir kūrė didžiulius pienės pūkus, nes labai laukia sugrįžtančios vasaros.

Daug džiaugsmo vaikai patyrė muzikos ir šokio dienoje, kurią vedė Šilutės F.Bajoraičio bibliotekos Juknaičių filialo bibliotekininkė Ieva Kaktaitė ir muzikos mokytoja Vidutė Jovaišienė.

Menų dieną darželio sporto salė šurmuliavo nuo gausių svečių, vaikų klegesio ir dar garsesnio gaidelių kakariekavimo. Vyko  kūrybinių darbelių mugė, kurią papuošė Lietuvos veislinių ir dekoratyvinių paukščių augintojų draugijos suorganizuota paroda.

Draugijos pirmininkas Artūras Kundrotas ir Natalija Domarkienė papasakojo vaikams apie paukščių įvairovę, o atvežti eksponatai stebino nematytu dydžiu, spalvų žaismu ir jaukumu. Patogiai įsitaisę aptvarėliuose ilsėjosi penki pūkuoti triušiai, o drąsuolis Džiazas linksmas liuoksėjo po salę kartu su vaikais.

Ši savaitė  sutelkė bendruomenę gražiems kūrybiniams darbams.