Kvadrato aikštelėse Katyčių mokiniai skina pergales

kvadratas katyciuoseBaigėsi šių metų Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių kvadrato zoninės ir finalinės varžybos. Jose dalyvavo mišrios (gim. 2004 m. ir jaunesni) mergaičių ir berniukų (gim. 2002 m. ir jaunesni) rajono komandos.

Katyčių pagrindinės mokyklos visos trys komandos nugalėjo zoninėse varžybose ir pateko į finalą. Mokiniai, gimę 2004 m. ir jaunesni, žaidė Traksėdžių pagrindinėje mokykloje. Čia jie nugalėjo traksėdiškius bei Vainuto gimnazijos komandas ir tapo rajono čempionais. Ši komanda, treniruojama mokytojų D.Plaipienės ir V.Vindžigelskienės, puikiai pasirodė ir respublikinėse zoninėse varžybose. Katytiškiai nugalėjo Klaipėdos r. Dovilų pagrindinės mokyklos, Šilalės r. Žadeikių pagrindinės mokyklos, Tauragės r. Žygaičių gimnazijos komandas ir užėmė pirmąją vietą bei pateko į toliau vyksiančias tarpzonines varžybas.

Katyčiuose ir Vainute vyko rajono mergaičių ir berniukų (gim. 2002 m. ir jaunesnių) finalinės varžybos. Katyčių mokiniai nugalėjo Vainuto gimnazijos ir Saugų pagrindinės mokyklos komandas ir džiaugėsi pirmosios vietos diplomais. Jie toliau tęs kovas respublikinėse kvadrato varžybose.

Linkime visiems tolimesnių pergalių kvadrato aikštelėse!