Kviečia fotografijų konkursas „Aš ir mano mama“

 konkursas mamuArtėja dar viena graži pavasario šventė – Motinos diena, ta proga skelbiame tradicinį „Šilutės naujienų“ fotokonkursą „Aš ir mano mama“. Už fotografijas kviesime balsuoti mūsų „Facebook“ puslapyje.

Prizus konkursui įsteigė grožio studija „MonTana“, „Heydekrug kepykla“, „Kulinarai Šilutė“, „Meilenė“ „Šarūno reklama“ ir „Šilutės naujienos“.

Jūsų nuotraukų su mylimomis mamomis, močiutėmis, promočiutėmis lauksime jau nuo šiandien iki gegužės 2 dienos. Už fotografijas kviesime balsuoti „Šilutės naujienų“ feisbuko puslapyje. Vienas dalyvis el. paštu: silutesnaujienos@gmail.com. gali atsiųsti ne daugiau kaip 3 nuotraukas. Konkurso nugalėtojus paskelbsime gegužės 3-ąją, penktadienį.

Internautų simpatijas pelniusios nuotraukos herojei mamai, daugiausiai „PATINKA“ sulaukusiai nuotraukai, grožio studija „MonTana“ padovanos grožio procedūras plaukams ir nagams.

Antrosios vietos laimėtojui pagal „Patinka“ skaičių „Šilutės naujienos“ dovanos pusės metų popierinio laikraščio prenumeratą. Taigi, kiekvieną antradienį ir penktadienį, jūsų mamos pašto dėžutę pasieks šviežiausios ir įdomiausios naujienos iš Pamario krašto gyvenimo.

 

Šalia „Šilutės halės“ įsikūręs gėlių salonas „Meilenė“ vienam konkursui dalyviui dovanos dirbtinių gėlių dėžutę, kuri papuoš Jūsų mamos namus ir visada džiugins. Gėlių salone „Meilenė“ galite įsigyti skintų įvairių gėlių,  puokščių bei kompozicijų įvairioms progoms, kurios nudžiugins Jūsų artimą bičiulį ar giminaitį. Profesionalios floristės gali patarti, padėti išsirinkti gėles bei dovanas taip pat jas originaliai supakuoti.

Saldžią dovaną – tortą vienam iš konkurso dalyvių padovanos kokybiškus ir be galo skanius desertus gaminanti „Heydekrug kepykla“. Kepiniams čia naudojamas tikras sviestas, šviežia varškė ir grietinė, jokio margarino ar sintetinių priedų.

Dar vienam konkurso „Aš ir mano mama“ dalyviui atiteks sušių padėklas iš 40 gabalėlių. Šį prizą įsteigė Tilžės gatvėje įsikūrę „Kulinarai Šilutė“, gaminantys ne tik sušius, bet ir picas. Juos jau pamėgo daugelis šilutiškių.

Nuolatinė „Šilutės naujienų“ fotokonkursų rėmėja „Šarūno reklama“ išsirinks savo favoritą ir jam padovanos puodelį su konkurse dalyvavusia nuotrauka.

Dėkojame rėmėjams ir laukiame jūsų nuotraukų!

Nuotraukų balsus skaičiuosime gegužės 2 dieną 12 valandą.