Kviečia teikti kandidatūras „Metų mokytojo“ premijai gauti

Neabejojame, kad Jūsų mokykloje yra tas išskirtinis – pilietiškas, inovatyvus, jaunąją kartą įkvėpti gebantis, kolegas motyvuojantis ir bendruomenę buriantis Mokytojas.

Pexels.com nuotr.

Jei taip – kviečiame jį nominuoti, užpildant nustatytos formos rekomendaciją, kartu pateikiant kandidato sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo iki š. m. rugsėjo 5 d. Dokumentai teikiami jūsų nominuojamo mokytojo mokyklos vadovui.

„Šilutės naujienose“ jau rašėme, kad rajono „Metų mokytojas“ gaus ne tik atminimo dovaną, bet ir 3 MMA dydžio siekiančią premiją! Savivaldybė kviečia įvertinti ir pagerbti mokytoją už reikšmingiausius pastarųjų 3 metų nuopelnus profesinėje veikloje, mokinių pasiekimus ir pažangą, darbus švietimo srityje, visuomenės demokratinės kultūros, bendražmogiškųjų ir pilietinių vertybių ugdymą.

Mokytojo, kuris pretenduoja į „Metų mokytojo“ premiją, veikla turi pasižymėti šiomis savybėmis: pilietiškumo, tautinio sąmoningumo, bendražmogiškų vertybių diegimu, ugdomosios veiklos meistriškumu, inovatyviais metodiniais darbais, aktyvia ir kūrybiška veikla mokyklos bendruomenėje, reikšmingu dalyvavimu profesinėje, visuomeninėje, kultūrinėje veikloje ir kt.

Kandidatūras premijai gauti gali siūlyti mokyklų vadovai, savivaldybė, mokytojai, mokiniai, tėvai ir jiems atstovaujančios organizacijos, vietos bendruomenės, socialiniai partneriai. Mokyklų pateiktas kandidatūras svarstys mero sudaryta komisija, kuri atrinks labiausiai kriterijus atitinkančią kandidatūrą ir teiks Savivaldybės merui iki kiekvienų metų rugsėjo 30 d.

Premijos nuostatus galima rasti Šilutės r. savivaldybės tinklapyje.