L.Chomičiaus taurė – „Šilutės veteranui“

© silutesnaujienos.ltTradiciniame futbolo veteranų (7×7) turnyre dėl nepriklausomos Lietuvos futbolo legendos šilutiškio Leonido Chomičiaus atminimo taurės varžėsi 4 komandos: Vilniaus „Igol“, „Marijampolė“, Kybartų „Sveikata“ ir „Šilutės veteranas“. 17-tojo turnyro Didžiąją taurę laimėjo „Šilutės veteranas“.

Spalio pradžioje gražus ir saulėtas bobų vasaros oras sutiko turnyro dalyvius, rungtyniaujančius Šilutės stadione. „Šilutės veteranas“ pirmąsias rungtynes žaidė su praėjusių metų taurės laimėtojais marijampoliečiais. Jau rungtynių pradžia parodė, kad abiem komandoms nebus lengva. Suvalkietis K.Paškauskas išvedė saviškius į priekį – 0:1. Netrukus neliko skolingas mūsų komandos kapitonas S.Malinauskas – po gražaus derinio rezultatą išlygino – 1:1.

Antrajame kėlinyje išryškėjo mūsiškių pranašumas. V.Čiumakovas po susidūrimo su gynėju virsdamas pasiuntė kamuolį į vartus – 2:1. Rungtynėms baigiantis rusniškio E.Kolperto dvikova su varžovu prie svečių vartų linijos baigėsi įvarčiu – 3:1.

Antroje aikštėje kybartiečiai 3:0 turėjo pripažinti Vilniaus „Igol“ pranašumą.

Antrojo rato rungtynėse pamariečiams teko nemažai paplušėti įveikiant kybartiečių pasipriešinimą. Pirmąjį kėlinuką mūsiškiai pralaimėjo 0:1. Į Šilutės vartininko G.Pauliko ginamus vartus įvartį įmušė G.Uldinskas. Po pertraukos A.Strelnikovas iš 7 m baudinio rezultatą išlygino 1:1. Tačiau varžovai neketino nusileisti – R.Balčiūnas atkūrė kybartiečių pranašumą 1:2.

„Šilutės veteraną“ nuo pralaimėjimo išgelbėjo puikus S.Malinausko žaidimas, jo įmušti du įvarčiai iš eilės išplėšė pergalę 3:2.

Kitoje aikštėje marijampoliečiai įveikė vilniečius 2:1.

„Šilutės veteranui“ trečiame rate užteko lygiųjų su sostinės ekipa. Vėl pasižymėjo mūsų lyderis S.Malinauskas – stipriu smūgiu išvedė mūsiškius į priekį 1:0. Tačiau varžovų puolėjas R.Pliupelis rezultatą išlygino 1:1.  Rungtynių lygiosios užtikrino „Šilutės veteranui“ pergalę ir nugalėtojų titulus turnyre.

Kitas vietas užėmė: II – „Marijampolė“, III – Vilniaus „Igol“, IV – Kybartų „Sveikata“.

Visos komandos apdovanotos L.Chomičiaus atminimo taurėmis. Geriausiais komandų žaidėjais pripažinti: S.Malinauskas (Šilutė), R.Rudzinskas (Marijampolė), A.Šileikis (Vilnius) ir E.Sakalauskas (Kybartai). Turnyro teisėjai: N.Giedraitis ir L.Gedvila.