L.Eglinskas palieka „Šilutės“ komandą bei Šilutės sporto mokyklą

eglinskas iseina_kuncaitisPrieš savaitę vykusios Nacionalinės krepšinio lygios čempionato rungtynės tarp „Šilutės“ ir „Nafta – Uni – Akvaservis“ komandų buvo paskutinės treneriui Laimonui Eglinskui. Šilutiškių trenerių štabe Laimonas darbavosi nuo praėjusio sezono vidurio.

Dėl šeiminių aplinkybių bei laimėjęs konkursą valstybinėje įstaigoje, L.Eglinskas grįžta dirbti į Kauną. Treneris palieka ne tik „Šilutės“ vyrų krepšininkų komandą, bet ir Šilutės sporto mokyklos 2000 m. gimusių vaikinų komandą, kurią treniravo.

L.Eglinskas, treniruodamas šešiolikmečius vaikinus, taikė daug naujovių ir vaikinai padarė tikrai didelę pažangą.

Kaip „Šilutės“ komandos antrasis treneris L.Eglinskas taip pat inicijavo nemažai permainų. Jis surengė krepšininkų išvykas į turnyrus Italijoje ir Kinijoje, padėjo sukomplektuoti dabartinę „Šilutės“ komandą. Vasarą jis subūrė šilutiškių labai pamėgtą Gatvės krepšinio lygą ir vakarais rengdavo smagias krepšinio rungtynes su įvairiomis pramogomis.

„Šilutės“ komandos vadybininkas Jonas Gavėnia negailėjo gerų žodžių šiam treneriui bei sakė, kad jis visada laukiamas mūsų miesto komandoje.