L.Petrauskas ir V.Balsys – čempionai

boksas fPalangoje vyko tradiciniai Lietuvos jaunučių bokso čempionatas bei tarptautinis turnyras „Mero taurė 2013“. Šiame čempionate dalyvavo Lietuvos jaunučiai boksininkai, tarp kurių – ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami Vinco Murausko. Turnyre dalyvavo dvi komandos iš Latvijos, taip pat boksininkai iš Rusijos bei Ukrainos.

Iš Lietuvos jaunučių čempionato 3 Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai grįžo su medaliais.

Bronzos medalį parsivežė rusniškis Julius Pečkys. Jis svorio kategorijoje iki 46,5 kg pirmoje kovoje įveikė varžovą iš Palangos D.Grabį, antra kova taip pat buvo mūsiškio naudai – Julius ringe įveikė ir Jonavos atstovą E.Gonkovą. Gaila, bet trečioje kovoje mūsiškiui teko pripažinti varžovo iš Panevėžio D.Gadonavičiaus pranašumą rezultatu 2:1, nors diskusijų būta nemažai, kuris gi boksininkas vertesnis pergalės.

II vietą čempionate iškovojo Aurimas Koroliovas (sv. kat. iki 38,5 kg). Jis įveikė 3 varžovus, bet finalinę kovą su F.Galdiku iš Kuršėnų užbaigė pralaimėjimu.

Lukas Petrauskas kovojo svorio kategorijoje iki 50 kg ir įveikė visus savo varžovus – du vilniečius ir kėdainietį. Po pastarosios kovos Lukas ringą paliko kaip čempionas.

Tuo pat metu Palangoje vyko ir tarptautinis bokso turnyras Palangos „Mero taurė 2013“, kuriame dalyvavo perspektyvus Šilutės boksininkas Vytautas Balsys. Jis turėjo kovoti 64 kg sv. kat. jaunių grupėje, bet jos nebuvo, tad Vytautas stojo į ringą su 2 metais vyresniais boksininkais, t.y. jaunimo grupe. Nugalėjęs latvius S.Mačensko ir T.Eišmanį, Vytautas ir jaunimo grupėje tapo čempionu.

V.Balsys ruošiasi liepos mėnesį išvykti į Baltijos šalių žaidynes, kur atstovaus Lietuvos rinktinei. Vėliau jo laukia Europos ir Pasaulio jaunių čempionatas.