L. Raugevičius ir G. Valančius rajono čempionai

TenisasTraksėdžiuose vyko rajono stalo teniso dvejetų pirmenybės, kurias organizavo Šilutės stalo teniso klubas „Varmas“ (vadovas Jonas Piekautas). Lukas Raugevičius ir Gediminas Valančius tapo dvejetų čempionais.

Traksėdžių pagrindinės mokyklos sporto salėje buvo išrikiuoti 6 mėlynieji stalo teniso stalai, prie kurių visą dieną kaukšėjo 5 g sveriantys kamuoliukai.

Baigus Vydūno gimnaziją ir išvykus į Angliją studijuoti daugkartiniam rajono asmeninių ir dvejetų stalo teniso čempionui K. Pundinui, jau atrodė, kad Šilutėje nebebus jaunų konkurentų stalo teniso asams. Jono Piekauto ir Algirdo Mykolo Šaulio bei Artūro Siliaus su Romualdo Mažučio duetai laikė save lyderiais. Tačiau nustebino ir labai gerai sužaidė L. Raugevičius poroje su G. Valančiumi, įveikdami visas kitas komandas. Įdomu tai, kad vienintelį pralaimėjimą jiedu patyrė prieš moterų duetą Gražiną Mikalauskienę ir Sigitą Jakubauskienę, kurios sėkmingai žaidė prieš vyrus ir visai nedaug joms trūko iki medalių.

Nugalėtojų komandoje netikėtai puikiai žaidė ir komandą vedė į pergales L. Raugevičius, kuris tik 2 metus treniruojasi NVŠ (Neformalus vaikų švietimas) grupėje pas trenerį J. Piekautą. Lukas žaisdamas prieš trenerio dvejetą, kaip riešutus gliaudė trenerio atakas.

Tad rajono stalo teniso dvejetų pirmenybių čempionais tapo L. Raugevičius su G. Valančiumi. II vietą iškovojo Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai Mantas Deveikis ir Rytis Damulis, kuriuos treniruoja Artūras Silius, III vietą užėmė J. Piekauto ir A. M. Šaulio duetas.

Savo žaidimu stalo tenisininkai šilutiškius džiugins gruodžio 28 d., krepšinio salėje (Gluosnių g. 11) vyks „Mero taurė 2019“ varžybos.